Листопад 13, 2020

Правила вибору ліфтової системи

Орієнтовний час читання: 4 хв. / 463 Слів

Правила вибору ліфтової системи

В залежності від типу будівлі ліфтова система, що буде в ній встановлена, має виконувати різні задачі. Крім цього, на вибір ліфтового обладнання впливає висотність споруди, кількість пасажирів, системи приводу та інші параметри. Тому по допомогу у виборі оптимальної ліфтової системи краще звернутися до фахівця.

Ліфт для житлового будинку

Головна функція пасажирського ліфту в житловому будинку – щоденне перевезення мешканців. Його кабіна повинна мати вільний та зручний доступ, бути безпечною, просторою, вміщувати дитячі та інвалідні візки.

Не менш важливо, щоби ліфтова система була простою у використанні. Ідеальним варіантом для встановлення в житловому будинку стануть ліфтові системи малої та середньої висоти. Їхніми перевагами є:

  • незначне споживання електроенергії;
  • порівняно невелика вага.
Ліфт для комерційної нерухомості

Такі ліфтові системи можна зустріти в торговельних та офісних центрах, готелях. Вони призначені для транспортування людей чи вантажу. Якщо ліфт буде використовуватися лише для перевезення людей, то підійде така ж система, як і для житлових будинків.

Для перевезення вантажу в комерційній будівлі використовують вантажні ліфти, які відрізняються більшою стійкістю та місткістю. Окрім вантажу, у час пік вони можуть використовуватися для перевезення відвідувачів. Завдяки можливості підіймати значні вантажі та велику кількість людей, такі системи можуть використовуватися в лікарнях та медичних центрах.

Під час вибору ліфту для багатоповерхової будівлі варто звернути увагу на швидкість пересування кабіни. Це дозволить зменшити час на його очікування.

Ліфти, що відповідають підвищеним вимогам

Такі підйомники мають максимальну вантажопідйомність, швидкість пересування та потужність. Їх використовують в аеропортах, великих торговельних центрах та клініках, на промислових підприємствах та складах. Особливістю таких систем є можливість наскрізного завантаження, тобто двері можуть відкриватися з обох боків.

Ліфти, що використовуються в умовах інтенсивного трафіку

На залізничних вокзалах, в аеропортах та інших місцях, де можливий інтенсивний рух, встановлюються високошвидкісні ліфтові системи. Це дає можливість уникнути заторів. Крім того, кабіни мають бути просторими та вміщувати велику кількість пасажирів, багажу, дитячі та інвалідні візки.

Використання новітніх технологій під час виготовлення ліфтових систем

Сьогодні багато виробників використовують новітні технології, які дозволяють зробити ліфт не лише комфортним, а ще й безпечним. Для цього встановлюються різноманітні датчики, які слідкують за технічним станом та іншими параметрами, передаючи інформацію фахівцям. Завдяки цьому з’являється можливість контролювати процес роботи та справність приладів, за потреби своєчасно їх ремонтувати або замінювати новими. Тепер обслуговування та профілактичний ремонт ліфтової кабіни триває мінімальну кількість часу та потребує набагато меншого капіталовкладення порівняно з повним ремонтом.

Сучасні розумні технології та Інтернет речей дозволяють взаємодіяти операторам, пасажирам, відвідувачам та мешканцям будинку. Наприклад, мешканець будинку встановлює застосунок на свій смартфон, однією з функцій якого є відкривання дверей ліфту в певний час.

Існує велика кількість різноманітних ліфтових систем, які підходять для певних вимог та будівель. Це дозволяє зробити їхнє використання максимально простим та ефективним. Тому планувати встановлення та обирати ліфтові системи варто ще на етапі будівництва.

Дізнайтеся більше про оптимальні для вас будівельні рішення. Телефон: +38 (096) 709-07-07 або електронна пошта: office@citylift.com.ua

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх