Панорамний ліфт

Один з найпрестижніших видів ліфтів - панорамні ліфти. Вони можуть бути розташовані в торгових та ділових центрах, готелях, ресторанах.

Панорамний ліфт - найважливіший елемент архітектурного дизайну будівлі. Ці підйомники встановлені, щоб зробити будівлю більш стильною та привабливою для візуального сприйняття.

Зовнішньо привабливі панорамні підйомники, які допомагають пасажирам не тільки зручно пересуватися між поверхами, але також дозволяють отримати естетичне задоволення від споглядання зовнішнього простору будівлі, тим самим збільшуючи пасажиропотік і заохочувати людей до магазинів, що особливо важливо для торгових центрів. Людям із страхом перед замкнутими просторами немає проблем з підйомом панорамного підйому.

Таким чином, використання таких підйомників з комерційної точки зору є дуже рентабельним рішенням, яке дозволяє збільшити прибутки компанії, підвищивши рівень продажів, а також значно покращити їх статус у очах клієнтів та інших відвідувачів.

Основні технічні характеристики
Вантажопідйомність: Від 320 до 1600 Кг.
Кількість пасажирів: Від 4 до 20 пасажирів
Швидкість: Від 1,0 м/с до 4 м/с
Висота підйому: max 120 м

Оформлення замовлення

Якщо Вам потрібно купити панорамний ліфт у Львові, то зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або електронній пошті. Вони Вас проконсультують, дадуть відповідь на питання, що цікавлять, візьмуть попередню заявку.

Приклади наших панорамних ліфтів
Розрахунок вартості

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Виберіть бажану комплектацію ліфта:

Що включити в розрахунок:

Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.