Котеджний ліфт

У вашого будинку багато поверхів? Якщо відповідь "так", ви розумієте, наскільки важко постійно підніматися по сходах. Незалежно від того, чи є ви в похилому віці з обмеженою рухливістю або просто зайнятим батьком, який постійно бігає вгору і вниз по сходах. Подумайте, наскільки простіше ваше життя буде з домашнім ліфтом. Наявність житлового ліфта означає, що ви можете насолоджуватися легкістю і зручністю уникати сходів, коли ви забажаєте.

Наші екологічно чисті, сучасні житлові ліфти допомагають вам і членам вашої сім'ї легко переміщатися між поверхами. Ви можете насолоджуватися розкішшю домашнього ліфта без всяких проблем традиційних ліфтів.

Дизайн котеджних ліфтів може бути виконаний за індивідуальним проектом замовника, з використанням декоративних матеріалів обробки, таких як натуральне дерево, шкіра, скло, дзеркальні та текстуровані елементи. Матеріали обробки кабіни ліфта підбираються з безлічі варіантів, щоб в результаті створити неповторний дизайн. Форма кабіни може бути практично будь-якою, від стандартної прямокутної до округлої або трикутною.

Основні технічні характеристики
Вантажопідйомність: Від 225 до 630 Кг.
Швидкість: Від 0,15 м/с до 1,0 м/с
Висота підйому: Немає обмежень

Оформлення замовлення

Якщо Ви хочете уточнити вартість котеджного ліфта, то ми можемо відправити актуальний прайс-лист на Вашу електронну адресу. Для оформлення замовлення і початку співпраці просто зателефонуйте нам по телефону, або заповніть форму зворотнього звязку на сторінці контактів.

Розрахунок вартості

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Виберіть бажану комплектацію ліфта:

Що включити в розрахунок:

Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.