Підготовка ліфтового обладнання до зимового періоду: поради від СІТІ ЛІФТ

Абсолютно будь-яке обладнання, яке функціонує в умовах середньої смуги, вимагає дбайливого відношення і, звичайно, регулярного технічного обслуговування, в особливій мірі, сезонного.

Читати статтю

Чи потрібен відеонагляд у ліфті ?

понеділок, 5 листопад 2018 р.

Вандалізм, антикультурні дії пасажирів, куріння і всілякі «наскельні написи» – це недуга не тільки пасажирських ліфтів, але і підйомників в офісних і торгових центрах.

Розвіюємо популярні міфи про ліфти

субота, 20 жовтень 2018 р.

Чим довше в нашому житті існує який-небудь предмет, техніка або явище, тим більшою кількістю міфів вони обростають. Згадаймо хоча б популярні фільми, старі і занедбані будинки в яких неодмінно є об'єктом страху і, як мінімум, кількох страхітливих історій.

Важливість своєчасної модернізації ліфтів

четвер, 18 жовтень 2018 р.

Чи знали ви, що завдяки своєчасному технічному обслуговуванню та модернізації, ліфт може прослужити більше ніж чверть століття? Як досягти такого результату, не витрачаючи бюджет на придбання нового обладнання, читайте далі в цій статті.

Підйомники для людей з обмеженими фізичними можливостями

вівторок, 9 жовтень 2018 р.

Одним з ключових завдань, яке повинно бути вирішене власниками комерційної нерухомості або міською владою щодо медичних та індустріальних об'єктів, є безперешкодне переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями.

Чому не можна використовувати ліфт під час пожежі ?

четвер, 4 жовтень 2018 р.

Якщо ви коли-небудь бачили подібні знаки в офісних будівлях, торгових центрах і висотних квартирах з написом «У разі пожежі не використовуйте ліфт, використовуйте сходи», ви, можливо, задавалися питанням, звідки ця заборона з'явилася.

Вимоги до лікарняних ліфтів

середа, 26 вересень 2018 р.

Жодна сучасна клініка не обходиться без ліфта, що забезпечує швидке і безпечне транспортування пацієнтів і медичного персоналу.

Запуск ліфтів у Давидові

понеділок, 24 вересень 2018 р.

Питання ліфтів у будинку 24 по вулиці Галицькій у селі Давидів гостро стояло останні вісім років.

Поради щодо безпеки у ліфті

неділя, 21 січень 2018 р.

Ліфти, ескалатори і траволатори - це обладнання стало невід'ємною частинною нашого повсякденного життя. Хоча ліфти є одним з найбільш безпечних видів транспорту, але мало хто знає про правила використання цього обладнання і як діяти в екстрених ситуаціях.

Вибір ліфта

вівторок, 18 липень 2017 р.

ТОВ "СІТІ ЛІФТ" пропонує індивідуальні та стандартні ліфтові рішення, практично для будь-якого проекту. Дізнайтеся, як вірно вибрати ліфт для вашого будинку.