7 важливих моментів у виборі ножичного підіймача, про які вам варто знати

Скільки існує сфер, функціонування яких без специфічного обладнання - неможливо або вкрай обтяжено? У промисловості та будівництві, на автосервісах і логістичних складах - практично кожна потребує професійних механізмів.

Читати статтю

Комерційний ліфт: як купити обладнання з максимальною ефективністю

субота, 7 грудень 2019 р.

Світ навколо нас модернізується і трансформується, стаючи зручним, зрозумілим і таким, що значно економить ресурси. Технологічні досягнення стосуються всіх сфер, в тому числі й сучасних архітектурних проектів.

“Зелені стратегії” чому ліфт і його існування повинні бути в рамках екологічності

субота, 23 листопад 2019 р.

Екологічна чистота - це глобальний тренд, що набирає просто фантастичних обертів. З усього наявного сьогодні масиву екологічної глобальної програми найбільш значущу роль в сценарії поліпшення рівноваги грає рівень енергоспоживання.

Система контролю доступу до ліфтів: СІТІ ЛІФТ позначає важливі переваги

вівторок, 22 жовтень 2019 р.

Абсолютно будь-які системи працюють раціональніше і точніше, якщо вони прив'язані до певних алгоритмів - заздалегідь створених і закладених для зручності у певній локації. Для чого потрібен контроль доступу до ліфтового обладнання?

Який термін служби ліфта ?

понеділок, 16 вересень 2019 р.

Середній термін служби ліфта становить ні багато, ні мало - від 20-ти до 25-ти років. Але це - усереднений показник. Як же дізнатися, скільки років залишилося існувати конкретно вашому обладнанню?

Скільки часу займає монтаж нового ліфта і модернізація наявного обладнання ?

субота, 13 липень 2019 р.

Ви - власник комерційного або житлового комплексу, і необхідність появи у вашій будівлі нового, швидкісного, надійного і блискучого з хромованими деталями ліфта - питання вирішене.

Ескалатор: 10 фактів про обладнання, які будуть вам цікаві

субота, 22 червень 2019 р.

Чи замислювалися ви, наскільки менш комфортним життя стало б без смартфонів, пультів для телевізора, пральної машини, мікрохвильової печі та ... ескалатора, який економить ваш час і сили на пересування на 30-50%?

8 порад з профілактичного обслуговування ліфтів: уникаємо поширених проблем і економимо бюджет

субота, 18 травень 2019 р.

У прагненні максимально розгорнуто відповісти на десятки щоденних питань наших клієнтів, команда СІТІ ЛІФТ по крупицях збирає матеріал, який буде справді корисним.

Ремонт чи заміна ліфта ?

неділя, 28 квітень 2019 р.

Вічне протистояння між модернізацією існуючого обладнання і його заміною на принципово нову технічну варіацію не могло торкнутися і ліфтів.

Забезпечте свою комерційну нерухомість доступом для кожного відвідувача

неділя, 7 квітень 2019 р.

При купівлі та ініціюванні проектів будівництва комерційної нерухомості, ви враховуєте масу важливих факторів: географічне розташування, прохідність, поверховість, функціональне спрямування (офіси, ТЦ), якість матеріалів і багато іншого.

Вантажний ліфт: сучасний підхід до оптимізації функціональних бізнес-процесів

четвер, 21 березень 2019 р.

Абсолютно всі сфери бізнесу припускають регулярне інвестування в удосконалення внутрішніх процесів. Якби цього не відбувалося, воду б досі доставляли на мулах, а хліб пекли в дров'яних печах, тому про важливість таких вкладень говорити не варто.

Компанія СІТІ ЛІФТ стане учасником Весняного Будівельного Форуму 2019 року!

четвер, 14 березень 2019 р.

Друзі, колеги та партнери! Запрошуємо вас ознайомитись з продукцією нашої компанії на найбільшій події Західної України, яка освітлює всі сучасні напрямки будівельної індустрії нашої країни та всього світу!

Історія ліфтів: від задуму до інновацій

субота, 9 лютий 2019 р.

З незапам'ятних часів людство було зайняте пошуком шляхів для більш ефективної системи транспортування як різних речей, так і, власне, людей з нижніх рівнів споруд на верхні.

Як убезпечити ліфт: створюємо сучасну і ефективну систему разом з СІТІ ЛІФТ

п'ятниця, 4 січень 2019 р.

Безпека в ліфті - поняття, апріорі, вкрай важливе, причому незалежно від того, чи йде мова про пасажирській підйомник в торговому центрі або про той, який встановлено в житловому будинку.

Чистота в ліфті: чому важливо підтримувати не тільки технічний і естетичний стан вашого обладнання

понеділок, 17 грудень 2018 р.

Сьогодні ми поговоримо про один важливий момент, який багато власників ліфтового обладнання звикли опускати або зовсім ігнорувати. Це - чистота в ліфті.

Підвищуємо рентну плату за допомогою установки сучасного пасажирського ліфта

субота, 8 грудень 2018 р.

Якщо ви є власником або керуючим будь-якого комерційного комплексу, будь то торговий, офісний центр або житловий квартал чи будинок, напевно ви не раз замислювалися над тим, як збільшити кількість орендарів і, відповідно, підвищити рівень прибутку.

Безпека дітей при використанні ліфтом: 9 дієвих рекомендацій від СІТІ ЛІФТ

вівторок, 27 листопад 2018 р.

Як часто ви проводите зі своїми дітьми бесіди з приводу безпеки поведінки в тих чи інших місцях? А тепер скажіть – як багато разів піднімалася тема правильної і, що найголовніше, безпечної поведінки в ліфті?

Підготовка ліфтового обладнання до зимового періоду: поради від СІТІ ЛІФТ

четвер, 15 листопад 2018 р.

Абсолютно будь-яке обладнання, яке функціонує в умовах середньої смуги, вимагає дбайливого відношення і, звичайно, регулярного технічного обслуговування, в особливій мірі, сезонного.

Чи потрібен відеонагляд у ліфті ?

понеділок, 5 листопад 2018 р.

Вандалізм, антикультурні дії пасажирів, куріння і всілякі «наскельні написи» – це недуга не тільки пасажирських ліфтів, але і підйомників в офісних і торгових центрах.

Розвіюємо популярні міфи про ліфти

субота, 20 жовтень 2018 р.

Чим довше в нашому житті існує який-небудь предмет, техніка або явище, тим більшою кількістю міфів вони обростають. Згадаймо хоча б популярні фільми, старі і занедбані будинки в яких неодмінно є об'єктом страху і, як мінімум, кількох страхітливих історій.

Важливість своєчасної модернізації ліфтів

четвер, 18 жовтень 2018 р.

Чи знали ви, що завдяки своєчасному технічному обслуговуванню та модернізації, ліфт може прослужити більше ніж чверть століття? Як досягти такого результату, не витрачаючи бюджет на придбання нового обладнання, читайте далі в цій статті.

Підйомники для людей з обмеженими фізичними можливостями

вівторок, 9 жовтень 2018 р.

Одним з ключових завдань, яке повинно бути вирішене власниками комерційної нерухомості або міською владою щодо медичних та індустріальних об'єктів, є безперешкодне переміщення людей з обмеженими фізичними можливостями.

Чому не можна використовувати ліфт під час пожежі ?

четвер, 4 жовтень 2018 р.

Якщо ви коли-небудь бачили подібні знаки в офісних будівлях, торгових центрах і висотних квартирах з написом «У разі пожежі не використовуйте ліфт, використовуйте сходи», ви, можливо, задавалися питанням, звідки ця заборона з'явилася.

Вимоги до лікарняних ліфтів

середа, 26 вересень 2018 р.

Жодна сучасна клініка не обходиться без ліфта, що забезпечує швидке і безпечне транспортування пацієнтів і медичного персоналу.

Запуск ліфтів у Давидові

понеділок, 24 вересень 2018 р.

Питання ліфтів у будинку 24 по вулиці Галицькій у селі Давидів гостро стояло останні вісім років.

Поради щодо безпеки у ліфті

неділя, 21 січень 2018 р.

Ліфти, ескалатори і траволатори - це обладнання стало невід'ємною частинною нашого повсякденного життя. Хоча ліфти є одним з найбільш безпечних видів транспорту, але мало хто знає про правила використання цього обладнання і як діяти в екстрених ситуаціях.

Вибір ліфта

вівторок, 18 липень 2017 р.

ТОВ "СІТІ ЛІФТ" пропонує індивідуальні та стандартні ліфтові рішення, практично для будь-якого проекту. Дізнайтеся, як вірно вибрати ліфт для вашого будинку.