Малі вантажні ліфти

Міні-вантажні підйомні пристрої знайшли своє застосування в різних багатоповерхових закладах, що займаються продовольчими послугами. Найчастіше малі вантажні ліфти застосовуються в ресторанах, готелях, лікарнях, складах і приватних котеджах.

Малий вантажний ліфт практично безшумний і споживає мало електроенергії.

Оздоблення кабіни і дверей - харчова нержавіюча сталь. Малий вантажний ліфт може поставлятися в комплекті з металевою шахтою, або встановлюватися в готову шахту замовника.

Наші комерційні малі вантажні ліфти є ідеальними компаньйонами в кухнях жвавих ресторанів, котеджів, медичних установах і навіть офісних будівлях. Завдяки цьому піднімальному встаткуванню офіціанти не втрачають час, бігаючи вгору і вниз по сходах, тримаючи лотки для посуду, побоюючись кинути їх. Таким чином, вони повністю концентрують свою увагу на клієнтах і послугах. Така оптимізація робочої сили дозволяє одночасно обслуговувати більше клієнтів.

Основні переваги:
  • Оптимізація організації і робочого процесу;
  • Зменшення небезпеки травмування спини і болі в м'язах;
  • Привабливі дизайни прекрасно вписуються в ваш існуючий декор.

"СІТІ ЛІФТ" має значний досвід у виробництві, установці і обслуговуванні широкого асортименту вантажних ліфтів, як стандартних, так і нестандартних. Інженерні та виробничі підрозділи розробляють найбільш надійні вантажні ліфти в галузі.

Основні технічні характеристики
Вантажопідйомність: Від 100 до 250 Кг.
Швидкість: 0,35 м/с
Висота підйому: Немає обмежень

Як оформити замовлення?

Якщо Ви хочете купити малий вантажний ліфт для ресторанів, або іншу модель підйомника, то зателефонуйте нам по телефону, або напишіть на електронну пошту. Ми також можемо вислати Dам актуальний прайс-лист на пропоновану продукцію.

Розрахунок вартості

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Виберіть бажану комплектацію ліфта:

Що включити в розрахунок:

Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.