Траволатори

Будь-який комерційний чи муніципальний проект, пов'язаний з клієнтопотоком, передбачає зручність абсолютно всіх відвідувачів, чи то торговий центр, адміністративна будівля, аеропорт або станція метро.

Траволатори - це безпечне і ергономічне рішення, яке дозволяє з комфортом пересуватися по площині з невеликим кутом нахилу і чудово доповнює наявність ескалаторів та ліфтів. Технологічність, стійкість до безперервного функціонування, надійність і можливість легко транспортувати великі і негабаритні вантажі - всі ці переваги пасажирських конвеєрів поряд з енергоефективністю дозволяють вирішити цілий спектр завдань, які стоять перед об'єктами.


Що таке траволатор і чому його наявність в будівлі - важлива

На відміну від ескалаторів і звичайних міжповерхових ступенів, в траволаторах ці самі щаблі - відсутні. Це означає, що плоска поверхня, яка повільно рухається вгору (під комфортним кутом) або по горизонталі дозволить людям з обмеженою мобільністю, мамам з дітьми у візочках та відвідувачам з візками зручно пересуватися на необхідну відстань.

Основна конструктивна тип таких пристроїв - це траволатори горизонтального або похилого типу. І в першому, і в другому випадку пристроям властива неймовірно висока пропускна здатність - близько 6 тисяч пасажирів на годину при безперервній роботі. Ширина полотна залежить і від типу будівлі, і від завдань, які ставляться перед конвеєром - в стандартному виконанні це 80 і 100 сантиметрів, що достатньо і для проїзду інвалідного, і дитячого візка, а також продуктових або промислових візків. Прямий або похилий тип обирається залежно від типу будівлі, останній найчастіше встановлюється в умовах обмеженого простору, який не дозволяє монтувати ескалатор.

До базових переваг траволаторів слід віднести здатність справлятися з великим трафіком в режимі максимальної інтенсивності (24/7/365), просту конструкцію рушійною стрічки, яка вимагає значно менших монтажних витрат, а також, що важливо, відкритий трафік навіть у вимкненому стані (наприклад, при відключенні енергії). Також вартість траволатора значно менша ескалатора і навіть споруди стандартних сходів.

Аналогічно ескалаторам, пасажирські конвеєри також можуть комплектуватися енергозберігаючими системами, значно знижують витратну частину на обслуговування і роботу обладнання. Спеціальний модуль, встановлений всередині механізму, знижує на третину споживання електроенергії, не відбиваючись при цьому ні на працездатності пристрою, ані на комфорт пасажирів.
Існує два формати - повна зупинка роботи траволатора при відсутності пасажирів або уповільнення швидкості руху стрічки в три рази. Після спрацьовування датчика наближення людини стрічка відновлює встановлену швидкість.

На завершення - дизайн. Бічні панелі можуть виготовлятися з нержавіючої або фарбованої сталі та скла. Слід зазначити, що панелі є додатковим рекламним полем.


Ми аргументовано підходимо до пропозиції, тому даємо вам можливість познайомитися з перевагами траволаторів від компанії СІТІ ЛІФТ:

  • Безпека. Як і інші продукти нашої компанії, пасажирські конвеєри оснащені розширеним пакетом безпеки, в який включено 20 різних пристроїв, частина з яких може бути придбана опціонально, решта - встановлюється за умовчанням. Траволатори відповідають нормам міжнародних регламентів, а за процесом роботи допомагають стежити вбудовані модулі контролю сервісу, швидкості стрічки і поручня, зчитування помилок і багато іншого.

  • Для будь-яких завдань. Технологічний асортимент пристроїв від компанії СІТІ ЛІФТ - це траволатори з висотою підйому 7 і 100 метрів з можливим кутом нахилу 0 або 12 градусів. Також можливий вибір швидкості руху стрічки - 0,5 або 0,65 метрів в секунду. Залежно від завдань, фахівці запропонують вам пристрій для використання всередині або зовні приміщення.

  • Технічні та візуальні варіації. Проектні та виробничі можливості нашої компанії значно ширші, ніж ви могли собі уявити! При необхідності конструктори адаптують існуючі рішення під ваші потреби. Ми надаємо можливість придбати траволатори, які ідеально впишуться в існуючий простір як конструктивним, так і за естетичними параметрами.


Безпечне переміщення


Пристрій безпеки Стандарт / Опція
1 Пристрій контролю сервісу Стандарт
2 Пристрій обмежує перевищення швидкості поручня Стандарт
3 Пристрій безпеки поручня при вході і виході Стандарт
4 Пристрій захисту при втраті ступені Стандарт
5 Пристрій захисту плінтуса Стандарт
6 Пристрій обмежує перевищення швидкості поручня Стандарт
7 Пристрій перешкоджає деформації ступені Стандарт
8 Кнопка аварійної зупинки Стандарт
9 Монітор помилок Стандарт
10 Пристрій контролю швидкості ступенів Стандарт
11 Пристрій перевантаження двигуна Стандарт
12 Пристрій обмежує перевищення швидкості Стандарт
13 Реверс напрямку руху Стандарт
14 Допоміжне гальмо (H ≥ 6м) Опція
15 Індикатор рівня води (для зовнішніх ескалаторів) Опція
16 Захист заземлення ланцюга безпеки Стандарт
17 Пристрій захисту розриву ланцюга руху Стандарт
18 Захист при фазової дислокації і втрати фази Стандарт
19 Робочі гальма Стандарт
20 Пристрій захисту гребінки Стандарт

Зверніть увагу: компанія СІТІ ЛІФТ не тільки реалізує продукти, але і здійснює монтаж, пусконалагоджувальні роботи, профілактичне, сервісне і ремонтне обслуговування.

Щоб оформити заявку або зв'язатися з менеджером, скористайтеся формою комунікації, зателефонуйте або напишіть на електронну адресу. Готові та індивідуальні рішення вже чекають на вас! Технологічність, комфорт і доступність - це СІТІ ЛІФТ.