Будь-яке сучасне приміщення, будь це житловий будинок, торговий центр, бізнес-центр містить солідний об'єм інженерного обладнання. Причому число інженерного обладнання безперервно збільшується. Все це відбувається з тієї причини, що з кожним днем неухильно підвищуються уявлення про рівень комфорту під час перебування людини в приміщенні.

Ліфт - складний механізм, який вимагає постійного контролю. Диспетчерський комплекс дозволяє просто і ефективно виконувати функції моніторингу. Він постійно контролює роботу ліфта, повідомляє про виникнення надзвичайних ситуацій, а також забезпечує двосторонній переговорний зв'язок між кабіною ліфта і диспетчерським пунктом.

Система диспетчеризації дозволяє спостерігати за роботою обладнання у реальному часі. Диспетчеризація дозволяє контролювати різні процеси, що відбуваються на віддалених об'єктах, змінювати параметри пристроїв, які обслуговують дані об'єкти, а також переглядати протоколи їх роботи.

Диспетчерський комплекс призначений для автоматизації процесу диспетчерського контролю ліфтів. Для забезпечення безпеки ліфта, призначеного для підключення до пристрою диспетчерського контролю, диспетчерський комплекс дозволяє забезпечити передачу інформації:

  • Про спрацювання електричних ланцюгів безпеки;
  • Про несанкціонованому відкритті дверей шахти в режимі нормальної роботи;
  • Про відкриття дверей (кришки), який закриває пристрої, призначених для проведення евакуації людей з кабіни, а також проведення динамічних випробувань на ліфті без машинного приміщення.

Пошкодження ліфтового обладнання впливають на безпеку. Тому для безпеки ліфта, що призначений для установки в будинку (споруді), де можливе навмисне пошкодження ліфтового обладнання, передбачаються заходи щодо забезпечення захисту від вандалізму. Саме диспетчерський комплекс дозволяє забезпечити наявність сигналізації про відкриття двері машинного і блочного приміщень, дверей приямка, двері (кришки) пристрою управління ліфтом без машинного приміщення.

Наверх