Весь спектр наших знань та досвіду у вашому розпорядженні

Якщо у вашому володінні є ліфтове обладнання, вам потрібен консалтинг. Саме під час консультації фахівці аналізують, як ця транспортна система впливає на будівлю загалом, добробут та задоволеність орендарів, ваш прибуток, інвестиції та бізнес-цілі.

СІТІ ЛІФТ надає послуги з консалтингу, керуючись суто вашими потребами. Ми «копаємо глибше», проводячи повний аналіз продуктивності ліфта, оцінюючи поточний стан конструкції, актуальну якість технічного обслуговування і витрати. Будівля, незалежно від того, належить вона інвестору, організації, великій компанії, готелю, торговельному центру чи іншим власникам, може стати причиною зростаючих витрат на ліфтове транспортне обладнання. Тому ми розуміємо й доводимо своїми послугами, що в разі прийняття відповідних запобіжних заходів для захисту своїх інвестицій важливо також підвищити безпеку та знизити експлуатаційні витрати.

Консультація фахівців із проєктування ліфтів

Будь-яке будівництво, незалежно від того, йдеться про зведення нової будівлі або про модернізацію того, що існує, вимагає правильного «фундаменту» — проєкту. Ми переконані, що дизайн має значення! І це не про естетику, а про те, наскільки функціональним буде вироблене обладнання, як воно «впишеться» в архітектуру будівлі й наскільки зручним буде для пасажирів. Що стосується суто проєктування ліфтового обладнання, ми враховуємо всі деталі: рішення для управління доступом, ескалаторів, траволаторів, вантажних і пасажирських модифікацій, а також спеціальних підіймачів для готельно-ресторанного бізнесу, для людей із малою мобільністю тощо.

Фахівці СІТІ ЛІФТ здійснюють комплексне консультування архітекторів щодо проєктування панорамних, пасажирських, вантажних ліфтів, моделей для житлових будинків, розважальних і торгових центрів, офісів, готелів тощо. Наша компанія має досвід у проєктуванні приставних і вбудованих шахт, допоможе створити докладне технічне завдання для виконавців, проаналізує пасажиропотік. Для візуалізації передбачуваного результату використовуємо лише сучасні інструменти.

Технічні умови для модернізації ліфтів

Технічні умови на модернізації можуть бути складені на основі інформації, отриманої при оцінюванні ліфтового обладнання. Компанія СІТІ ЛІФТ направляє на об’єкт кваліфікованих фахівців, які першорядно визначають обсяг робіт, що необхідно виконати, і лише після цього складають технічне завдання для компанії, яка буде здійснювати модернізацію ліфтового обладнання.

За необхідності складається запит для підрядника. Крім того, компанія СІТІ ЛІФТ може здійснювати технічний нагляд за процесом проведення робіт — повна зацікавленість в очікуваному результаті для кожного замовника!

Зверніть увагу: крім технічної документації для модернізації ліфтових систем, ескалаторів і траволаторів, наші співробітники компетентні й щодо реалізації проєкту. У вас є можливість замовити модернізацію ліфта в СІТІ ЛІФТ після того, як технічні умови будуть готові й затверджені замовником. Такий формат співпраці буде розумним як із міркувань трудовитрат на пошук підрядників, так і щодо бюджету завдання — для комплексних послуг в СІТІ ЛІФТ розроблений особливий, більш вигідний прайс. Згідно з договором, наша компанія надасть професійні послуги, після надання яких гарантована коректна, безпечна та надійна робота всього ліфтового обладнання в проєкті.

Оцінювання обладнання

Компанія СІТІ ЛІФТ надає повне й детальне оцінювання вашого ліфтового обладнання незалежно від дати його встановлення чи його виробника. Послуга оцінювання ліфта включає в себе ретельне вивчення ліфтового обладнання та підготовку всеосяжного звіту з детальною інформацією щодо всіх складових. Завдання оцінювача — надати дані щодо того, які саме вузли використані в конструкції та в якому технічному стані вони перебувають.

Також оцінюється ефективність технічного обслуговування ліфтів. Звіт, який буде наданий замовникові, може стати базисом для подальшого оцінювання стану ліфтів у порівнянні.

Ось лише частина інформації, яку надає фахівець СІТІ ЛІФТ:

  1. загальний опис обладнання;
  2. поточний технічний стан обладнання;
  3. середній і передбачуваний термін служби окремих компонентів;
  4. відповідність стандартам якості та безпеки;
  5. рівень виконуваного технічного обслуговування та оцінювання поточних рівнів продуктивності в порівнянні з початковими специфікаціями або рекомендованими стандартами й можливостями системи.

Замовник отримує інформативний документ, у якому додатково буде проведено аудит і зіставлені результати роботи всього обладнання, особливим блоком будуть виділені недоліки щодо працездатності, безпеки й технічного стану ліфтів. Фахівці підготують список рекомендаційних маніпуляцій, які дадуть змогу підвищити продуктивність обладнання.

Повний супровід проєктів

Зрозуміло, що під час проєкту модернізації головною метою власника ліфта є заміна обладнання відповідно до чинних норм за мінімально вартістю. Саме тому після створення і затвердження проєкту починаємо тісну співпрацю з компаніями, на які покладено його реалізацію: надсилаємо заявку ліфтовим компаніям, супроводжуємо першу зустріч із запрошеними учасниками ринку та допомагаємо визначити найкращу з пропозицій.

Також до супроводу проєктів входить:

  1. затвердження проєктних креслень;
  2. зустрічі з координації питань реалізації проєкту та перегляду графіка з підрядниками до початку роботи;
  3. перевірки ходу робіт і надання повноцінних і докладних звітів щодо забезпечення якості по кожній перевірці;
  4. надання остаточного звіту про завершення проєкту.

Кінцева стадія консалтинг-послуги із супроводу проєктів здійснюється після завершення всіх робіт. На цьому етапі від компанії-підрядника, яка виконувала роботи, очікуються: електричні схеми, ключі, сервісні інструменти, сертифікати схвалення будівельного відділу міста чи області тощо.

Компанія СІТІ ЛІФТ надає весь спектр послуг — від робіт «під ключ» до часткового управління проєктом залежно від того рівня залученості, якому ви віддаєте перевагу. Технологічне вирішення будь-яких питань, пов’язаних із ліфтовим обладнання, можна отримати в компанії, що є лідером на українському ринку.

Аудит технічного обслуговування

Правильне, своєчасне та експертне технічне обслуговування вашого ліфтового обладнання є основою його довговічності. Задля виявлення ненадійності обслуговування існуючим підрядником фахівці компанії СІТІ ЛІФТ проведуть аудит технічного стану ліфта та на його підставі складуть звіт щодо компетентності компанії, яка його обслуговує. За необхідності експерти нададуть рекомендації щодо змін тих чи інших умов договору. Після проведення оцінювання ліфтового обладнання буде складений звіт з аналізом і рекомендаціями на основі отриманих результатів.

Перш ніж приступити до аудиту, ретельній незалежній перевірці також піддається чинний договір або залишений в якості зразка компанією-підрядником ще до того, як ви його підпишете. Ця послуга є попереджувальним заходом, який вбереже вас від неефективної та коштовної для бюджету співпраці. Фахівці перевіряють, чи відповідають пункти договору галузевим стандартам, поточним ринковим цінам і чи забезпечує сам документ належний, необхідний у кожному конкретному випадку рівень технічного обслуговування, який дасть змогу обладнанню прослужити якомога довше без виділення додаткового бюджету.

Як замовити?

Щоб замовити консультацію, напишіть нам на office@citylift.com.ua або заповніть форму нижче. Ми зв’яжемося з вами якомога швидше, щоб обговорити деталі.

Ваша конфіденційність захищена

Наверх