Лікарняний ліфт

День у день, сотні пацієнтів, лікарів, медсестр, співробітників та відвідувачів переміщуються між поверхами, від надзвичайних ситуацій, які потребують швидкого реагування до догляду за пацієнтами. У цих середовищах декілька секунд можуть вирішувати все. Наші лікарняні ліфти, забезпечують максимальну безпеку та надійність з найбільшою продуктивністю та оптимізованими функціями для пасажирів з обмеженими можливостями. Точне вирівнювання ліфта з поверхом робить вхід і вихід з наших лікарняних ліфтів безпечним, гладким і швидким.

Для старих приміщень наші гнучкі модернізаційні рішення дозволяють підвищити безпеку вашої системи, ємність, комфорт, швидкість, естетику, доступ та енергоефективність - все одночасно або поступово, відповідно до вашого бюджету. Ми також забезпечуємо найкращий у своєму класі сервіс, адаптований до ваших потреб, щоб забезпечити оптимальну роботу вашої системи.

Основні технічні характеристики
Вантажопідйомність: Від 1275 до 2500 Кг.
Швидкість: Від 0,5 м/с до 1,6 м/с
Висота підйому: max 60 м

Як оформити замовлення?

Для оформлення замовлення на покупку лікарняного ліфта потрібної комплектації просто зателефонуйте нам або напишіть листа на адресу електронної пошти, яка вказана на сторінці контактів. Ми запропонуємо Вам доступні варіанти, озвучимо приблизні ціни. Також для зв'язку Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку на сайті.

Приклади наших лікарняних ліфтів
Розрахунок вартості

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Виберіть бажану комплектацію ліфта:

Що включити в розрахунок:

Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.