Підйомники для інвалідів

Багато людей живуть з інвалідністю, або мають інвалідність, яка обмежує їх інвалідним візком. Є люди, які просто не можуть використовувати сходи. У компанії СІТІ ЛІФТ ми можемо допомогти цим людям здобути незалежність, встановивши в своєму будинку спеціальний ліфт для інвалідів. У нас є різні ліфти, підйомники для інвалідних колясок та сходові ліфти, які дозволять будь-якій людині отримати доступ до всіх поверхів свого будинку.

Також нашими майстрами може бути виконана установка ліфта для інвалідів з урахуванням всіх вимог і побажань замовника. В процесі монтажних робіт нашими фахівцями будуть враховані всі особливості об'єкта та інші фактори, що дозволить виконати установку відповідно до загальноприйнятих стандартів.

Оформлення замовлення

Щоб зробити замовлення, достатньо зателефонувати нам за телефонами, які вказані на сайті, або замовити зворотний дзвінок, залишивши контактні дані, або ж написати на адресу електронної пошти.

Розрахунок вартості

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Виберіть бажану комплектацію ліфта:

Що включити в розрахунок:

Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.