Ліфти

Розробка інноваційних ліфтів - це те, що надихає нас, день за днем, рік за роком. Як відомий постачальник якості, ми пропонуємо широкий вибір ліфтових систем, індивідуально адаптованого до вашого архітектурного дизайну.

Незалежно від типу будівлі чи кількості систем, які ви плануєте використовувати, наші стійкі продукти підвищують безпеку користувачів, максимально ефективно, оптимально використовують наявний простір та забезпечують чудовий комфорт їзди.

Ліфти поставляються в стандартній комплектації або розробляються за технічними вимогами замовника для найкращої інтеграції з архітектурою будинку. Вони підходять для всіх типів будинків і розмірів шахт. Ми пропонуємо ідеальний варіант, будь то ліфт для інтенсивного або помірного використання.

Якщо вам потрібно підібрати ліфтові рішення, які найкращим чином будуть відповідати вимогам вашої будівлі - загляньте в розділ ліфти для різних типів будівель.
Якщо ви хочете модернізувати ваш існуючий ліфт - подивіться наші додаткові рішення для ліфтів.

Малі вантажні ліфти

Переміщуйте продукти без зайвих зусиль з комерційним кухонним ліфтом від 'СІТІ ЛІФТ'. Дізнайтесь про наш повний асортимент комерційних малих вантажних ліфтів тут.

Детальніше ...

Паркувальні системи

Паркувальні системи дають можливість на одній і тій же площі паркувати в 2 рази більше автомобілів. Автомобілі паркуються на двох рівнях, один над іншим.

Детальніше ...

Котеджний ліфт

Поліпшити доступність у вашому домі з житловим ліфтом. Компанія 'СІТІ ЛІФТ' пропонує найбезпечніші і надійні житлові ліфти в галузі, спеціально розроблені для унікальних приміщень з підвищеним ступенем точності.

Детальніше ...

Пасажирський ліфт

Просторий пасажирський ліфт для житлових і комерційних будівель. Ефективний, стильний і функціональний. Ліфт зручний для щоденного використання, гарантує зниження витрат завдяки економічності у споживанні електроенергії.

Детальніше ...

Панорамний ліфт

Панорамний ліфт - це справжній витвір мистецтва. Він витончений і дарує неперевершений комфорт під час поїздки, також значно покращуює архітектурний проект і загальний стиль будівлі в цілому.

Детальніше ...

Вантажний ліфт

Потужний і високоефективний вантажний і службовий ліфт ідеально підходить для самих різних і складних завдань по вертикальній транспортуванні вантажу в різних будівлях.

Детальніше ...

Лікарняний ліфт

Ліфт для лікувальних закладів – це ліфт, який відрізняється плавністю та підвищеною точностю зупинки, наявності опцій екстренного виклику, пріоритетної поїздки та можливості роботи від системи аварійного енергопостачання.

Детальніше ...

Автомобільний ліфт

Автомобільні ліфти – це cучасний варіант безпечного сервісу для багатоповерхових паркінгів, приватних гаражів, а також для виставкових центрів автомобілів.

Детальніше ...