Незалежно від типу будівлі чи кількості систем, які ви плануєте використовувати, наші стійкі продукти підвищують безпеку користувачів, максимально ефективно, оптимально використовують наявний простір та забезпечують чудовий комфорт їзди.

Ліфти поставляються в стандартній комплектації або розробляються за технічними вимогами замовника для найкращої інтеграції з архітектурою будинку. Вони підходять для всіх типів будинків і розмірів шахт. Ми пропонуємо ідеальний варіант, будь то ліфт для інтенсивного або помірного використання.

Якщо вам потрібно підібрати ліфтові рішення, які найкращим чином будуть відповідати вимогам вашої будівлі - загляньте в розділ ліфти для різних типів будівель. Якщо ви хочете модернізувати ваш існуючий ліфт - подивіться наші додаткові рішення для ліфтів.

Малі вантажні ліфти

Переміщуйте продукти без зайвих зусиль з комерційним кухонним ліфтом від СІТІ ЛІФТ. Дізнайтесь про наш повний асортимент комерційних малих вантажних ліфтів тут.

Детальніше ...

Паркувальні системи

Паркувальні системи дають можливість на одній і тій же площі паркувати в 2 рази більше автомобілів. Автомобілі паркуються на двох рівнях, один над іншим.

Детальніше ...

Котеджний ліфт

Поліпшити доступність у вашому домі з житловим ліфтом. Компанія СІТІ ЛІФТ пропонує найбезпечніші і надійні житлові ліфти в галузі, спеціально розроблені для унікальних приміщень з підвищеним ступенем точності.

Детальніше ...

Пасажирський ліфт

Просторий пасажирський ліфт для житлових і комерційних будівель. Ефективний, стильний і функціональний. Ліфт зручний для щоденного використання, гарантує зниження витрат завдяки економічності у споживанні електроенергії.

Детальніше ...

Панорамний ліфт

Панорамний ліфт – це справжній витвір мистецтва. Він витончений і дарує неперевершений комфорт під час поїздки, також значно покращуює архітектурний проект і загальний стиль будівлі в цілому.

Детальніше ...

Вантажний ліфт

Потужний і високоефективний вантажний і службовий ліфт ідеально підходить для самих різних і складних завдань по вертикальній транспортуванні вантажу в різних будівлях.

Детальніше ...

Лікарняний ліфт

Ліфт для лікувальних закладів – це ліфт, який відрізняється плавністю та підвищеною точностю зупинки, наявності опцій екстренного виклику, пріоритетної поїздки та можливості роботи від системи аварійного енергопостачання.

Детальніше ...

Автомобільний ліфт

Автомобільні ліфти – це cучасний варіант безпечного сервісу для багатоповерхових паркінгів, приватних гаражів, а також для виставкових центрів автомобілів.

Детальніше ...

Наверх