Саме тому ми принагідно запрошуємо вас до виставкової зали компанії СІТІ ЛІФТ – місця, де можна наочно побачити найсучасніші моделі житлових і комерційних ліфтів, отримати змістовну консультацію фахівця і обрати ліфтове обладнання за каталогом. Продемонструємо, розповімо про дизайн і технічну складову.

Що відбувається під час візиту?

По-перше, ви маєте змогу візуально оцінити кожну з представлених у залі моделей. При чому не тільки ту частину, яка зазвичай помітна пасажирам, а й внутрішні механізми, які за замовчуванням заховані всередині конструкції.

Фахівець детально розповість, чим представлене обладнання відрізняється одне від одного, наведе приклади на вже наявних кейсах СІТІ ЛІФТ і запропонує вам найвідповіднішу модель, здатну вирішити поставлене вами завдання.

По-друге, ми запрошуємо вас у просторий виставковий зал, де ви можете самостійно оцінити дизайн і комфорт різних моделей ліфтів. Адже це надзвичайно важливо, оскільки сам формат обладнання передбачає серйозну інвестицію, яка має бути виправданою на всі 100%.

У шоурумі демонструються ліфти з різноманітними типами складових частин, дизайном, технічною частиною тощо. Ви будете мати змогу зайти до кабіни, оцінити панель управління, якість освітлення та оздоблювальних матеріалів, побачити додаткові системи: безпеки, сповіщення тощо, а також отримати пропозицію щодо власного проєкту.

Наші фахівці проконсультують з будь-яких питань і допоможуть в підборі обладнання для вашого технічного завдання чи проєктування будівлі.

Чим ми можемо вас зацікавити?

  • Запропонуємо вам ознайомитись зі вже виконаними роботами компанії СІТІ ЛІФТ
  • Надамо кваліфіковану консультацію, а також рекомендації щодо дизайну та допомогу у виборі продукту, в обов’язковому порядку з врахуванням побажань та бюджету
  • Продемонструємо наживо найсучасніші моделі ліфтового обладнання для комерційного й приватного використання
  • Ознайомимо з асортиментом зразків внутрішнього оздоблення кабіни: фурнітурою, матеріалами тощо
  • Запропонуємо ознайомитись із найповнішим каталогом ліфтового обладнання, відкритого до замовлення
  • Відповімо на кожне з ваших запитань не тільки стосовно обладнання, а й процесів монтажу, технічного та ремонтного обслуговування тощо

Куди можна завітати?

Чекаємо вас за двома адресами:

  • Львів, Вулиця Скорини 42, Індекс: 79031
  • Івано-Франківськ, Вулиця Ушинського 4, Індекс: 76000

Завітайте до демонстраційного залу СІТІ ЛІФТ – чекаємо кожного, хто прагне купити якісне й сучасне ліфтове обладнання.

Скористайтесь зручною формою відвідувача для попереднього запису, оберіть зручні дату та час – радо чекаємо кожного свого гостя! Зручні часи роботи й компетентні фахівці – проведено зустріч у комфортному для вас форматі.

Графік роботи демонстраційного залу: з понеділка по п’ятницю з 9:30 до 16:30

Ваша конфіденційність захищена

Звертаємо вашу увагу: якщо ви не маєте змоги приїхати фізично й переконатись у сучасності й відповідності нашого обладнання своїм очікуванням, зв’яжіться з фахівцем компанії СІТІ ЛІФТ. В індивідуальному порядку можливий онлайн-показ виставкової зали. Чи то в офісі, чи у себе вдома – не менш інформативна зустріч в онлайн-режимі для того, щоб прийняти єдино правильне рішення.

Наверх