Обслуговування ліфтів

В сучасних будинках, ліфт, це складне технологічне обладнання, яке вимагає, не тільки грамотно виконаного монтажу, але і регулярного профілактичного огляду і проведення ремонтних та відновлювальних робіт при виявленні поломок і пошкоджень. Адже від справної роботи ліфтового обладнання залежить безпека людей.

Ми є лідерами в області якісних послуг технічного обслуговування ліфтів та ескалаторів. Незалежно від того, чи виконано обладнання компанією "СІТІ ЛІФТ" або іншими компаніями, наші рішення технічного обслуговування пропонують комфортне та найнадійніше обслуговування, підтримуючи обладнання в робочому стані, в відповідності з найвищими стандартами безпеки.

Ми готові гарантувати якість проведених робіт та маємо давні партнерські відносини не тільки з виробниками, а й постачальників запчастин і окремих елементів до них, що дає можливість виправити будь-яку поломку швидко і якісно.

Пропонуючи послуги кваліфікованих ліфтерів, електромеханіків і інженерів-техніків, ми забезпечуємо наступні напрямки співробітництва:

  • Поточне обслуговування, профілактичні огляди і поточний ремонт. Обслуговування ліфтів передбачає також обов'язкову чистку, змащення і налаштування всіх вузлів і систем.
  • Аварійне обслуговування ліфтового обладнання - прибуття екіпажів для усунення аварій і евакуації пасажирів, у встановлені нормативами терміни.
  • Ремонтно-відновлювальні роботи. Володіючи величезним досвідом роботи в даній сфері і істотним багажем знань, наші майстри готові усунути будь-яку технічну несправність, незалежно від причини її виникнення, будь то порушення правил експлуатації або екстрений вихід з ладу будь-якого вузла ліфта.
  • Заміна окремих вузлів і агрегатів.

Оформлення замовлення

Уточнити вартість обслуговування ліфтів, замовити актуальний прайс-лист на послуги, залишити заявку і задати питання ви можете за телефоном на сторінці контакти. Або залиште свій номер в формі зворотного зв'язку і ми Вам передзвонимо у зручний час.

Ми відповідаємо за тривалий термін експлуатації вашого обладнання. Ми гарантуємо, що обладнання залишиться в оптимальному стані на довгі роки.

Служба "СІТІ ЛІФТ" доступна 24 години на добу, 365 днів на рік.