Стильні, надійні, безпечні й здатні на 100% відповідати не тільки вимогам сучасності, а й потребам конкретної будівлі – саме такими повинні й можуть бути пасажирські ліфти. Це – логічна та виправдана інвестиція в забезпечення мобільності відвідувачів, персоналу й мешканців в комерційних і житлових будівлях.

У компанії СІТІ ЛІФТ щодня прагнуть до того, щоб зуміти запропонувати вам обладнання для високого комфорту поїздки, зниження витрат на електроенергію та обслуговування, а також такий пасажирський ліфт, дизайн та архітектура якого будуть повністю гармоніювати з ключовими ідеями інтер'єру. Відкрито, доступно, якісно!

Яким повинен бути сучасний пасажирський ліфт: безумовний орієнтир компанії СІТІ ЛІФТ

 1. Надійним. Пасажирський ліфт повинен витримувати інтенсивний і безперервний рух, в тому числі в режимі максимально допустимого навантаження (що часто відбувається в години пік в офісних і торгових центрах, а також зранку й ввечері в житлових будівлях). Стабільна робота – це також гарантія знижених витрат на технічне й ремонтне обслуговування.
 2. Енергоефективним. Незалежно від локації встановлення, пасажирський ліфт повинен споживати якомога менше електроенергії. Саме такі типи обладнання пропонує компанія СІТІ ЛІФТ: з інверторним двигуном та інноваційною системою, що забезпечує низьке енергоспоживання як в процесі роботи, так і в режимі очікування. Економія з безредукторними типами обладнання – до 30%, оскільки це система з мінімальними потужнісними вимогами до необхідної вантажопідйомності. Додатково до екологічної політики входять системи світлодіодного освітлення, які споживають усього кілька ват на добу, і при цьому мають найбільший серед наявних у виробників типів освітлення ресурс.
 3. Безпечним. Сучасні пасажирські ліфти від компанії СІТІ ЛІФТ передбачають досконалу систему безпеки для всіх пасажирів, у тому числі дітей. Обладнання доповнюється вузлами з альтернативним енергозабезпеченням для запобігання аварійним ситуаціям при відключенні електроенергії. Також сучасні пасажирські ліфти оснащуються плавним ходом, пуском і зупинкою, що повністю виключає можливу травматизацію пасажирів.
 4. Адаптивним. Ліфт має бути повністю адаптований для переміщення людей з обмеженими можливостями: встановлюється кабіна, яка здатна вмістити інвалідну коляску. Також розміри кабін достатні для того, щоб там змогли пересуватись дитячі візочки та інший малогабаритний транспорт.
 5. Технологічним. Пасажирські ліфти доповнюються різними технологічними системами: відеоспостереження, голосове оповіщення поверху зупинки, інформативним табло тощо.
 6. Стильним. Дизайн і екстер'єру, і інтер'єру кабіни підбирається індивідуально для кожного конкретного випадку. Дизайнери компанії СІТІ ЛІФТ розробляють проєкт відповідно до ваших побажань, і створюють унікальний стиль з оформленням зі скла, металу, дзеркал, натурального дерева та його імітації й інших комбінацій.

Додатково важливо враховувати пропускну здатність ліфтового обладнання, вантажопідйомність, необхідну кількість ліфтів для покриття трафіку в години пік (даний параметр актуальний і для житлових будинків, і для офісних і торгових центрів). Найбільш універсальною і такою, що має попит серед замовників, моделлю є ліфт на 8 осіб, який рухається зі швидкістю до 1,5 метрів в секунду, проте існують й інші модифікації – вони представлені нижче.

Параметри пасажирських ліфтів для будівель різної поверховості

Поверховість Максимальна швидкість, м / сек Максимальне навантаження, кг Висота шахти, м Кількість платформ
Малоповерхові будівлі 1 630 24 8
Будівлі середньої поверховості 1,75 2000 75 24
Висотні будівлі 4 1600 120 40

Які типи пасажирських систем ви можете замовити в СІТІ ЛІФТ

 • Для нових будівель – дизайн-проєкт створюється на етапі будівництва об'єкта, що дозволяє максимально точно інтегрувати обладнання в майбутній інтер'єр.
 • Для будівель, що вже функціонують – проєкт створюється з урахуванням наявної конфігурації шахти, а дизайн виконується згідно з актуальними вимогами замовника.

У нас є широкий вибір конструктивних і дизайнерських рішень для кабін, що відповідають всім вимогам. Вашій увазі – кілька варіантів пристрою кабіни, дизайнерських рішень як внутрішнього простору, так і дверей. Дизайнери СІТІ ЛІФТ готові розробити оригінальне рішення з урахуванням ваших побажань.

Технологічні відмінності

 • Гідравлічні ліфти. Гідравлічні підйомники практично безшумні ті найчастіше використовуються для середніх навантажень, що дорівнюють 320 кг (4 особи), або більш важких навантажень до 5000 кг, що робить ці надійні ліфти неймовірно гнучкими з технічної точки зору – конструкція адаптивна для будь-яких типів будівель і навіть найважчих конструктивних завдань.
 • Ліфти без машинного відділення. Прості, надійні, з інноваційною системою безредукторних двигунів, такі типи обладнання здатні витримувати до 180 пускових циклів на годину й тому прекрасно підходять для роботи в умовах інтенсивного трафіку.

Пасажирський ліфт може встановлюватися в шахту або без неї, в тому числі замість застарілого морально та технічно обладнання.

Це важливо: в СІТІ ЛІФТ застосовуються розробки пасажирських ліфтів також із невеликим машинним відділенням відносно стандартних модифікацій, що на 30-45% знижує витрати на енергетичне забезпечення і полегшує технічне обслуговування. Також до замовлення доступні типи обладнання без машинного відділення, які дають можливість монтувати пасажирські ліфти в умовах обмеженого простору.

Працюємо в кілька етапів:

 1. Проєктування та планування. Всі етапи узгоджуються із замовником, працюємо в рамках обумовленого вами бюджету. Пропонуємо широкий вибір додаткових опцій: аварійні, антивандальні системи, відеонагляд тощо.
 2. Монтаж – проводиться професійною командою під контролем менеджера проєкту. Для будівель, які вже функціонують, роботи здійснюються під час відсутності пасажирів або при мінімально можливому трафіку.
 3. Технічний запуск. Ретельна перевірка всіх функціональних вузлів, за необхідності – укладення договору на регулярні технічні перевірки, гарантія.

СІТІ ЛІФТ пропонує широкий асортимент стандартних та індивідуальних пасажирських ліфтів з гідравлічною, тяговою системою, для комерційних підприємств, житлових будівель, офісних і торгових центрів. Ретельне проєктування, швидкий монтаж і мінімальне технічне обслуговування завдяки інноваційним системам – все обладнання відповідає актуальним стандартам безпеки та енергоефективності.

Наверх