Пасажирський ліфт

Ефективний, стильний і функціональний. Пасажирський ліфт простий у плануванні та установці. Ліфт зручний для щоденного використання, гарантує зниження витрат завдяки економічності у споживанні електроенергії. Завдяки вдосконаленим тяговим механізмам, ліфт рухається практично беззвучно. Це забезпечує комфорт для кожного у будинку, та підвищує імідж вашої будівлі.

Наші пасажирські ліфти гарантують високий комфорт поїздки, енергоефективності та безпеку. Крім того, це ідеальне поєднання стилю та функціональності. Ліфт, який Ви оберете, повинен доповнювати архітектуру і відповідати атмосфері вашої будівлі, створювати незабутнє враження на пасажирів. Наша колекція дизайнерських рішень представляє собою - широкі можливості вибору дизайну: свіжого та оригінального, функціонального і сучасного, або витонченого і елегантного. Ми легко підберемо відповідне рішення, також ви можете створити свій власний унікальний стиль і атмосферу ліфта.

Основні технічні характеристики
Вантажопідйомність: Від 320 до 1600 Кг.
Кількість пасажирів: Від 4 до 20 пасажирів
Швидкість: Від 1,0 м/с до 4 м/с
Висота підйому: max 120м

Як оформити замовлення?

Для оформлення замовлення в нашій компанії на пасажирські ліфти для житлових будинків і комерційних будівель досить зв'язатися по телефону, або електронній пошті з нашими менеджерами, з якими Ви зможете обговорити умови співпраці і задати питання.

Приклади наших пасажирських ліфтів
Розрахунок вартості

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Виберіть бажану комплектацію ліфта:

Що включити в розрахунок:

Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.