Жовтень 24, 2018

Правила вибору відповідного ліфта саме для вашої будівлі

Орієнтовний час читання: 4 хв. / 458 Слів

Правила вибору відповідного ліфта саме для вашої будівлі

Отже, ви на етапі завершення будівельного процесу або ж в плані модернізації технічної частини будівлі, і стоїть необхідність придбання нового ліфта ? Значить, перед вами відкрите досить відповідальне завдання, яке вимагає раціонального і зваженого рішення. Як його прийняти, і на які деталі звернути увагу, розповімо далі.

Важливо, що визначаючими факторами, які в обов'язковому порядку слід врахувати, є не тільки вантажопідйомність і габарити ліфта, але і естетичні аспекти. Це: колірна гамма, інтер'єр і, навіть, розташування і розміри дзеркала! Дуже важливо, щоб ліфт не дисонував з оформленням простору, в якому він буде встановлений, і не був окремою ланкою. Водночас слід зберегти основний баланс - між візуальною досконалістю та винятковою якістю нарівні з функціональністю.

Стабільність, надійність і естетика: 3 постулати для дійсно якісного ліфту

Якими б зваженими і аргументованими не були ваші побажання, досить часто вони просто не збігаються з технічними можливостями виробництва або навіть, елементарно, правилами безпеки. Саме тому команда СІТІ ЛІФТ завжди зіставляє вимоги клієнтів зі всіма сучасними і актуальними регламентами, щоб в результаті запропонувати кілька стилістичних і технічних рішень, з яких ви змогли б зробити вибір на користь найбільш підходящого. Така філософія пояснюється просто - не маючи специфічних знань і навичок, ви не можете бути впевнені в правильності свого вибору, однак, єдиним фактором, з яким ми завжди відповідаємо на 100%, є поверховість підйому.

4 аспекти, які ми розробляємо в тандемі з клієнтом.
  • 1. Вартість. Безумовно, як і при будь–якому іншому придбанні, ціна – один з основоположних моментів. Якщо мова йде про тип ліфта, то основна різниця - в механіці підйому обладнання - вона може бути гідравлічної і тяговою.

  • 2. Тип обладнання. Про те, які вони бувають, сказано вище, але як зробити правильний вибір? Гідравліка трохи дешевше при покупці, але тягові типи обладнання більш економні в експлуатаційному періоді. Вся справа в тому, що ККД тягових ліфтів набагато вище, відповідно, для рівних дій затрати на електроенергію будуть значно меншими.

  • 3. Специфіка і призначення. Вам обов'язково слід врахувати, для яких цілей буде використовуватися ліфт: чи це суто перевезення пасажирів, чи підйом вантажів або ж спеціального обладнання. Обов'язково враховується і трафік, якщо мова йде про пасажирський тип. Врахуйте параметр простору і проаналізуйте необхідність адаптації обладнання для перевезення інвалідних або дитячих колясок.

  • 4. Якість і гарантії. Незалежно від розміру інвестицій і характеру обладнання, якість запчастин та гарантія на монтаж - це і є той базис, від якого слід відштовхуватися, оформляючи замовлення.

Не тільки рішення про необхідність установки нового ліфтового обладнання і сам функціональний процес забирають багато часу і сил. Завдання в підтримці підйомника в належному технічному і естетичному стані - це не менш важливий і відповідальний фактор. Погодьтеся, адже недостатньо придбати автомобіль, і сподіватися на те, що його мотор або ходова частина буде вірою і правдою служити вам десятиліття без обов'язкової профілактики і ремонту.

Зателефонуйте фахівцям СІТІ ЛІФТ, щоб отримати консультацію.

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх