Грудень 8, 2018

Підвищуємо рентну плату за допомогою установки сучасного пасажирського ліфта

Орієнтовний час читання: 4 хв. / 487 Слів

Підвищуємо рентну плату за допомогою установки сучасного пасажирського ліфта

Якщо ви є власником або керуючим будь-якого комерційного комплексу, будь то торговий, офісний центр або житловий квартал чи будинок, напевно ви не раз замислювалися над тим, як збільшити кількість орендарів і, відповідно, підвищити рівень прибутку. Навіть якщо весь рентний масив заповнений, важливо знаходити об'єктивні шляхи для підвищення і статусу будівлі, і щомісячної плати.


Чому установка сучасного ліфта – це перевага, перш за все, для вас

Установка сучасних, досить швидких, ефективних і безпечних пасажирських ліфтів в ваш комплекс не тільки підвищить рівень комфорту і задоволеності існуючих орендарів, але і приверне нових клієнтів, які, як ми пам'ятаємо, досить упереджені і вибагливі саме до функціонального наповнення будівель. Що важливо – цей факт дозволить вам не тільки позитивно виділитися на тлі своїх конкурентів, але і цілком аргументовано підняти орендну плату.

Установка сучасного ліфта також дозволить вам створити максимально комфортні умови для людей з обмеженою мобільністю. Погодьтеся, досить примітно пропонувати однакові зручності для інвалідів, і для людей без будь-яких фізичних обмежень. Толерантність до даного типу суспільства – це «плюс» в карму вашої репутації.


Конкуренція, конкуренція і ще раз конкуренція

На внутрішньому і регіональному ринку ви, ймовірно, маєте достатню кількість конкурентів, що незмінно призводить до щоденної боротьби за орендарів. Однак в умовах економічних спадів і криз, що, по суті, не проходять і при яких багатьом значно вигідніше щомісяця платити орендну плату, ніж зобов'язувати себе кредитним ярмом або відкладати гроші на придбання житла або офісу, ви можете виявити, що конкуренція стає досить жорстокою.

Що допоможе вам виділитися? Правильно – це максимальна функціональність простору за вартістю, що не значно перевищує «сусідні» пропозиції. Ці ж економічні спади можуть допомогти вам у фінансовому плані – ви можете придбати дійсно сучасне обладнання за цілком прийнятною ціною. Модернізація вашої нерухомості дозволяє залучати висококласних, відповідальних і готових платити за зручності орендарів, але ж саме це і є мета будь-яких бізнес-проектів, пов'язаних з нерухомістю. Така своєрідна рокіровка дасть вашому комплексу можливість обзавестися репутацією дійсно сучасної будівлі, а вам – більше ніколи не підраховувати збитки із-за простою не орендованих приміщень.


З повагою до орендаторів

Якщо у вас вже є ліфт, але з плином часу його технічні та естетичні параметри застаріли або зовсім вичерпалися, орендарі все частіше будуть віддавати перевагу сходам, що незмінно позначиться на вашій репутації. Як тільки такі ситуації стають очевидними, значить, прийшов час для модернізації всіх існуючих ліфтових вузлів. Пам'ятайте – ваше завдання, як орендодавця, полягає в тому, щоб підтримувати і по можливості підвищувати рівень репутації. Адже чутки по «сарафанному радіо» про те, що за гроші орендарів власник надає максимум зручностей, швидко розходяться як по невеликому місту, так і по великому мегаполісі. Як результат – стабільний дохід і все більша кількість ресурсів для підвищення статусу.

Хочете переконатися, що все вищесказане – це і про вас, в тому числі? Зателефонуйте менеджерам компанії СІТІ ЛІФТ прямо зараз, щоб ознайомитися з продуктами і варіантами для можливої модернізації вашого ліфтового обладнання! Готові рішення та персональні вигідні пропозиції вже чекають на вас! Не дайте обставинам піти проти вас та вашого бізнесу, обирайте сучасне.

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх