Квітень 6, 2019

Останнє оновлення: Квітень 7, 2019

Забезпечте свою комерційну нерухомість доступом для кожного відвідувача

Орієнтовний час читання: 4 хв. / 472 Слів

Забезпечте свою комерційну нерухомість доступом для кожного відвідувача

При купівлі та ініціюванні проектів будівництва комерційної нерухомості, ви враховуєте масу важливих факторів: географічне розташування, прохідність, поверховість, функціональне спрямування (офіси, ТЦ), якість матеріалів і багато іншого. Але часто упускається не менш важливий момент - це формування комфортного і необмеженого доступу до всіх локацій не тільки для фізично здорових людей, але і для відвідувачів з обмеженими можливостями.


Підвищуємо трафік і лояльність клієнтів: раціональність і технологічність

Перш ніж почати міркувати, давайте спробуємо звернутися до статистики. Приблизно 40% осіб у віці 65 років і старше мають певну форму інвалідності, і ще 7% із загального числа відвідувачів тимчасово відчувають труднощі з пересуванням (дитячі коляски, милиці, тощо). Все це - ваші цільові споживачі, і просто уявіть, що третина клієнтопотоку ви або втрачаєте вже, або можете втратити найближчим часом.

Це - не прикуті до ліжка люди, які цілодобово живуть у чотирьох стінах. І технології, і тенденції сучасного життя дозволяють їм наблизити свою повсякденність до «нормального» формату і способу життя: вони відвідують продуктові та побутові магазини, записуються на прийом до косметологів, складають документи у нотаріуса і подорожують за допомогою туристичних бюро. А це означає, що до всіх цих локацій їм якимось чином необхідно добиратися, причому бажано це робити без сторонньої допомоги або необхідності викликати персонал вашої компанії.

Забезпечити повноцінний і комфортабельний доступ до всіх поверхів своєї комерційної нерухомості вам допоможе ліфт - спеціалізований підйомник, в який з легкістю може заїхати інвалідний візок. Наприклад, обладнання кінця минулого століття не пристосоване до інвалідних колясок, шасі яких дещо ширше ширини відкритих дверей, а ось у сучасних моделях цей недолік скориговано, і коляска може не просто заїхати, але і розвернутися так, щоб залишилося місце ще для декількох пасажирів.

Як тільки даний потенційний клієнт зрозуміє, що саме у вашій будівлі йому раді і роблять все для того, щоб відвідування було комфортним - від порога та до необхідного офісу або магазину - він скористається добре знайомим нам методом «сарафанного» радіо, і почне рекомендувати ваш бізнес своїм знайомим і родичам, позитивно відгукуючись як про людину (або бренді/бізнесі), яка, на відміну від інших, змогла забезпечити зручність. Толерантність до кожного клієнта і передбачливість в процесі ведення бізнесу - важливі якості, які вам не слід випускати з виду.


На завершення: резюмуємо разом з СІТІ ЛІФТ

Про те, який саме ліфт вам слід встановити, на які аспекти звернути увагу, проаналізувати, чи є можливість монтажу обладнання у вже існуючу будівлю або модернізувати технічно застарілий підйомник вам допоможуть експерти компанії СІТІ ЛІФТ. Наша компанія надає комплексні послуги повного циклу, це означає, що ми супроводжуємо клієнта від моменту первинної консультації і до тестового та робочого запуску і налаштування обладнання.

Технологічний і профілактичний огляд, своєчасна заміна комплектуючих і модернізація - всі ці моменти важливі не менше, ніж прийняте вами рішення по установці ліфта. Не нехтуйте відповідальністю, і така інвестиція відплатиться вам сторицею у вигляді прибутку і стабільного клієнтопотоку. Інновації та комфорт, як основа прогресивної комерції - разом з СІТІ ЛІФТ це можливо!

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх