Листопад 15, 2018

Підготовка ліфтового обладнання до зимового періоду: поради від СІТІ ЛІФТ

Орієнтовний час читання: 4 хв. / 484 Слів

Підготовка ліфтового обладнання до зимового періоду: поради від СІТІ ЛІФТ

Абсолютно будь-яке обладнання, яке функціонує в умовах середньої смуги, вимагає дбайливого відношення і, звичайно, регулярного технічного обслуговування, в особливій мірі, сезонного. Не зважаючи на те, що абсолютна більшість ліфтів експлуатується всередині приміщень, процесу їх підготовки до зими слід приділяти особливо ретельну увагу. Вимоги, які пред'являє нам погода, нещадні, і стосується це, перш за все, цілісності і функціональності основних технологічних вузлів. Для чого це потрібно, і яких проблем допоможе уникнути, розповість сьогодні редакція компанії СІТІ ЛІФТ.


Змастіть напрямні та рухомі частини

Зимове повітря не тільки холодне, воно ще й надзвичайно сухе. Це може негативно впливати на ефективність і функціонування ліфта, тому важливо забезпечити плавний і безперешкодний хід рухомих частин. Це зупинить тертя під час руху кабіни.


Наявність протягу

Як не дивно, але навіть такий, несуттєвий на перший погляд фактор, може перешкоджати коректній роботі дверей. Шахта ліфта подібна димоходу, тому вона і притягує весь обсяг повітря до себе. Саме тому вам слід переконатися у відсутності протягів або зазорів по периметру, який оточує ліфт (вікна, двері і технологічні отвори).


Нормалізуйте температуру

Підтримуючи належний рівень вологості і контролюючи температуру в машинному приміщенні, ви забезпечите повноцінну функціональність двигуна і елементів керування ліфта. Дисбаланси температур, особливо в зимову пору року, є однією з найчастіших проблем для власників ліфтів. Крім того, вони можуть загрожувати безпеці пасажирів і функціональності всіх вузлів. Коли температура хвилеподібна, відбувається конденсація і можливе пошкодження електричної мережі. Важливо: при регулярному обслуговуванні ви можете швидше виявити ці проблеми.


Перевірте працездатність резервного акумулятора

Жодна погода не впливає на електромережу настільки згубно, наскільки це роблять сніг, вітер і полій. Саме тому, вам слід подбати про те, щоб ліфт був оснащений акумулятором або підключений до генератора. Без резервної акумуляторної системи ваші ліфти перестануть працювати, при цьому ризик, що пасажири застрягнуть, збільшиться у декілька разів. Переконайтеся, що резервна акумуляторна система заряджена і готова до роботи, а якщо у вас її ще немає, встановіть її.


Клімат-контроль

У тому випадку, якщо конструкція ліфта не передбачає наявність системи клімат-контролю, є можливість забезпечити непрямий вплив кондиціонування. Для цього достатньо зробити так, щоб під час очікування пасажирів, ліфт знаходився на опалювальному майданчику. Доцільна установка спеціальних контрольних пристроїв, які і відповідають за положення кабіни під час простою.


Регулярно перевіряйте наявність криги і снігу

Як тільки температура повітря опускається нижче нуля, не нехтуйте регулярною перевіркою шахти, технологічного вузла і кабіни ліфта на наявність льоду, снігу і води. Таким чином, ви не тільки забезпечите абсолютну безпеку для пасажирів, але і зможете зберегти складові частини, в придатному до експлуатації вигляді, значно довше. До речі, історія налічує декілька випадків, коли пасажирам вдавалося відсудити пристойну суму грошей у власника торгового центру якраз таки через травмування взимку.


У тому випадку, якщо технічні ресурси вашої компанії не передбачають наявності профільного фахівця, якщо всі перераховані вище пункти здалися вам занадто складними або просто немає часу про це думати, делегуйте повноваження з обслуговування ліфта професіоналам СІТІ ЛІФТ! Залиште заявку, передзвоніть або відправте лист – всі замовлення розглядаються протягом декількох хвилин! Без проблем, сезонних обмежень і негараздів!

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх