Жовтень 17, 2018

Останнє оновлення: Жовтень 18, 2018

Важливість своєчасної модернізації ліфтів

Орієнтовний час читання: 4 хв. / 466 Слів

Важливість своєчасної модернізації ліфтів

Чи знали ви, що завдяки своєчасному технічному обслуговуванню та модернізації, ліфт може прослужити більше ніж чверть століття? Як досягти такого результату, не витрачаючи бюджет на придбання нового обладнання, читайте далі в цій статті.

Як і в кожній технічній сфері, при модернізації ліфту є окремі області та аспекти, які ніколи не можна випускати з поля зору. Консультуючий експерт повинен:

 • Розглянути можливість модернізації основної лінії енергоживлення та перевірити її працездатність та відповідність сучасним стандартам
 • Перевірити, чи можлива інтеграція пожежної сигналізації в ліфті
 • Організувати забезпечення позитивних змін у вузлі аварійного живлення
 • Розробити план по модернізації систем освітлення, вентиляції, шумоізоляції тощо
Чому модернізація ліфта важлива?
 • 1. Безпека: ліфти вимагають регулярної модернізації. Якщо компоненти або частини застаріли, то вони не можуть бути інтегровані з сучасними нормами безпеки.

 • 2. Продуктивність: модернізація ліфта покращує його продуктивність. Він забезпечує безперервну, безпечну і ефективну діяльність.

 • 3. Ефективність: модернізація істотно економить енергію, таким чином зменшуючи витрати на технічне обслуговування будівлі. Вона також покращує загальну ефективність ліфта, забезпечує швидке і плавне переміщення між поверхами, а отже, і комфорт пасажирів.

 • 4. Доступність: модернізація відповідає вимогам доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями і покращує роботу ліфта. Сучасне обладнання є більш зручним і легким, особливо для інвалідних колясок та дітей у візочках.

 • 5. Естетика: перше, що зустрічається після входу в будівлю, це ліфт. Люди можуть судити про будівлю на підставі саме цього вузла. Якісні матеріали і естетична конструкція необхідні для того, щоб банально справити позитивне враження на споживачів. Адже, погодьтеся, обшарпані панелі та обгорілі чи стерті кнопки не додають статусу будь-якій споруді.

СІТІ ЛІФТ є лідером у реалізації ліфтових рішень для своїх клієнтів. Ми маємо ефективні виробничі потужності, штат висококваліфікованих експертів і сміливі, сучасні ідеї, які із задоволенням втілимо в життя. Нам вдалося завоювати довіру тисяч клієнтів. Ми регулярно розвиваємо та створюємо нові продукти для того, щоб відповідати вашим потребам, забезпечуючи ефективними рішеннями по модернізації. Наша ціль – не тільки збільшення строку «життя» ліфта, а й поліпшення його ефективності і, звісно, вашої безпеки.

Переваги, які отримують клієнти компанії СІТІ ЛІФТ: 5 аргументів за те, щоб замовити модернізацію ліфта саме зараз

 • 1. Збільшується рівень безпеки та надійності обладнання

 • 2. В рази збільшується комфорт пасажирів чи обслуговуючого персоналу, які користуються підйомником

 • 3. Зменшуються витрати на енергоресурси, що споживає обладнання

 • 4. Екстер’єрний та інтр’єрний дизайн стають більш сучасними та привабливими зовнішньо

 • 5. Вартість нерухомості зростає в арифметичній прогресії – це важливо, якщо ви плануєте продавати або здавати її в оренду

Компанія СІТІ ЛІФТ є сучасним постачальником послуг, який забезпечує модернізацію рішення для ліфтів за дуже розумними цінами. Наша політика оновлення та ремонту не тільки покращує продуктивність і надійність, забезпечуючи повну задоволеність клієнтів, а, навіть, перевершуючи їх сподівання. Після проведення всі типи обладнання обов’язково проходять перевірку за всіма пунктами внутрішнього регламенту безпеки та надійності. Тільки в СІТІ ЛІФТ – послідовна, оперативна і надійна співпраця, а також досвідчені техніки і передові технології.

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх