Січень 18, 2019

Останнє оновлення: Січень 19, 2019

Модернізація інтер'єру ліфта: обов'язкова ланка естетики для комфорту пасажирів

Орієнтовний час читання: 5 хв. / 611 Слів

Модернізація інтер'єру ліфта: обов'язкова ланка естетики для комфорту пасажирів

Отже, ви - власник комерційного, житлового будинку або торгового центру, в якому є ліфт. Як часто ви замислювалися про те, що крім регулярного технічного обслуговування, епізодичної модернізації та ремонту важливо не випускати з виду і естетику. Відколоті або потерті кнопки, тріснуті панелі, відсутність лампочок в двох світильниках з трьох - всі ці недоліки не додають пасажирам задоволення під час перебування всередині кабіни ліфта.

І навіть якщо все не настільки сумно, та елементи інтер'єру знаходяться в прийнятному стані, придивіться - чи відповідає він - інтер'єр - часу, в якому ми живемо? Орендарі, клієнти, мешканці будинку щодня не один раз користуються ліфтом, і їм важливо розуміти, що за гроші, які вони платять вам, ви створюєте максимальний комфорт. І перше, що вам слід зробити для їх безперечного комфорту і власного відчуття достатності - це здійснити модернізацію інтер'єру ліфта. Саме про те, на що слід звернути увагу, які аспекти не варто випускати з виду, а які ігнорувати, будуть рекомендувати експерти компанії СІТІ ЛІФТ.

Стиль має значення

Так, продуктивність і технічна відповідність також важливі, в цьому немає ніяких сумнівів, але відразу ж після того, як ви будете готові гарантувати особисту безпеку і комфорт пасажирів, слід подбати про їх естетичне задоволення. Пам'ятайте - загальний інтер'єр будівлі і ліфта повинні бути співвісними. Тобто якщо мова йде про ультрасучасний урбаністичний торговий центр з великою кількістю скла і металу, то кабіна ліфта з дерев'яною обробкою або милими килимками на підлозі точно буде з ним дисонувати.

Інтер'єрні панелі та обшивка

Більшість ліфтів, згідно з усередненими стандартами і, знову ж таки, у форматі середнього терміну служби основних елементів, замінюються приблизно кожні двадцять років. І, хоча самі ліфти досить часто гідно долають такий тривалий термін служби, інтер'єр, на жаль, до таких трансформацій не пристосований. Інтер'єрні та технологічні стилі змінюються з блискавичною швидкістю, тому панелі, які працювали в ліфті двадцять років тому, не будуть актуальними і сьогодні. Якщо ви володієте дійсно сучасним будинком, то морально і, напевно, практично застаріла обшивка, скажімо, з дерева або дерево містких матеріалів, незмінно буде «різати» око пасажирам і впливати на їх комфорт.

Кнопки управління і виклику

Що необхідно зробити пасажирам вашого ліфта, щоб дістатися до потрібного поверху? Натискати на стару кнопку, що деформувалася з часом або витратити кілька секунд для пошуку потрібної цифри, оскільки дві третини символів стерлися з часом? Пожовтілий пластик, частково неробоча або зовсім відсутня підсвітка, нелогічне розташування клавіш і поверхів - все це призводить до дратівливості. Подбайте про те, щоб кнопки були і функціональними і естетичними.

Брендування або чому стан ліфта впливає на вашу репутацію

Вся ваше будівля, як і ви, і ваша репутація, є частиною певного бренду. І якщо поруч з вами конкуренти подбали про всі елементи комфорту, в тому числі, і про інтер'єрний стан ліфта, то пасажири (навіть на несвідомому рівні) віддадуть перевагу відвідуванню або використанню саме їх будівлі. Пасажиропотік і стиль впливають на те, що думають споживачі, і брудний або недоглянутий ліфт легко відволікає їх увагу від решти частини будівлі.

Ніколи не дозволяйте інтер'єру або недосконалості вашого ліфта впливати на репутацію і комфорт клієнтів! Так, безумовно, важливо, щоб ваш ліфт працював безперебійно і не змушував пасажирів нервувати через те, що вони запізнюються або відчувають незручності. Більшість з нас - візуали, і те, що ми бачимо очима, безпосередньо впливає на формування загального враження від місця перебування. Повірте: варто одному з ваших клієнтів «спіткнутися» поглядом о тріснуте дзеркало або доторкнутися до брудної кнопки, наступного разу він віддасть перевагу місцю, де цінують його комфорт.


У СІТІ ЛІФТ знають, наскільки важливо не нехтувати своєчасною модернізацією не тільки технічної, а й інтер'єрної складової вашого ліфта. Ваше завдання полягає в тому, щоб зробити підйомник візуально привабливим? Зателефонуйте і отримаєте кілька варіантів для будь-яких бюджетних пакетів прямо зараз! Стиль і краса - сусіди функціональності, ми це знаємо напевно!

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх