Червень 1, 2020

Останнє оновлення: Грудень 4, 2021

Вибір ліфтової кабіни: чому так важливо враховувати потреби вашого бізнесу

Орієнтовний час читання: 5 хв. / 722 Слів

Вибір ліфтової кабіни: чому так важливо враховувати потреби вашого бізнесу

Отже, питання необхідності установлення ліфтового обладнання у вашій будівлі вирішене, можливо, навіть готовий, але ще не погоджений, проєкт. Здавалося б, справа за малим, але тепер вам належить зробити вибір кабіни за типом. І якщо ви впевнені, що вам підійде будь-яке стандартне рішення, запропоноване виробником, ознайомтеся з новим матеріалом від СІТІ ЛІФТ щодо цього співвідношення специфіки вашого бізнесу з типом кабіни, і чому це є важливим.

Не можна не погодитися із тим, що потреби пасажирів ліфта в багатоповерховій офісній будівлі, торговому центрі в порівнянні з невеликим багатоквартирним будинком загалом схожі, але все ж таки різні. Саме тому існує низка правил, дотримуючись яких виключається необхідність швидкої модернізації вже встановленої кабіни, а також наслідок незадоволеності пасажирів комфортом — нескінченний потік скарг. Важливо зазначити, що конструкція кабіни має базові характеристики, а також додаткові, що стосуються, більшою мірою, дизайну.


Які деталі треба врахувати під час модернізації або вибору нової кабіни ліфта
 • Індивідуальний дизайн.

  Наприклад, стінові панелі можуть виконуватися з нержавіючої сталі, дзеркал, мармуру, емалі, натурального дерева або його імітацій. Також популярні різні комбінації матеріалів. Виробник може запропонувати вам використати ті чи інші матеріали в індивідуальному проєкті.

 • Додаткові елементи.

  Поручні з нержавіючої сталі або дерева є одним із найбільш ергономічних варіантів внутрішнього оздоблення кабіни. Також ви можете уточнити у виробника, наприклад, чи планується установлення інформаційного табло і т. ін.

Однак незважаючи на конструкційні особливості кабіни, ваш основний орієнтир — це бюджет, а саме та кількість коштів, яка може бути виділена на проєкт, і можливість досягти заздалегідь поставлених цілей. За великим рахунком, кабіна (її внутрішній простір) — це своєрідний конструктор, у якому ви можете по-різному «грати» зі складниками, наближаючись до результату, який задовольняє бажання на всі 100 %.

Подивіться, як багато деталей вам належить поєднати одне з одним самостійно або за допомогою компетентних експертів:

 • скляні оглядові панелі;
 • стеля;
 • світильник;
 • поруччя;
 • дзеркало;
 • двері;
 • дистанційна діагностика;
 • стіни;
 • обрамлення панелей;
 • опція повернення до певного поверху;
 • підлога;
 • функція зв’язку з диспетчером.

І це — лише базис, на додаток до якого обов’язково йдуть інтер’єрні особливості, покликані забезпечити не тільки локальну естетику. Багато з них визначають рівень комфорту пасажирів, а це — одне з тих завдань, до вирішення якого ви маєте прагнути.

Наприклад:

 • дзеркала, які можуть входити як в основний, так і в додатковий склад кабіни;
 • обробка з нержавіючої сталі, яка має стильний вигляд та є практичною, оскільки легко миється;
 • динаміки гучного зв’язку, що є зручними в торгових центрах для трансляції музики та важливих оголошень;
 • світлодіодне освітлення — комфортне для очей та економічне для бюджету та багато іншого.

Обов’язково уточніть у виробника ліфтів інформацію щодо всього комплекту доповнень і попросіть надати готові рішення для розгляду. Можливо, будь-яке з них впишеться у ваші уявлення про ідеальну кабіну й у суму грошей, яку ви готові витратити на її благоустрій.


Співвідношення проєкту, бюджету й кінцевого результату

Важливо пам’ятати, що доповнення — на те й доповнення, що не є обов’язковими та, за великим рахунком, на основну функціональність ліфту аж ніяк не впливають. Навіть якщо бюджет досить обмежений, це не привід для переживань — стандартні варіанти оформлення кабіни цілком життєздатні, особливо для невеликих будівель. Водночас, навіть якщо ідеться про оснащення елітного готелю або, скажімо, сучасного житлового будинку, то додати «статусу» простору цілком можуть натуральний мармур і дерев’яна обробка.

Кінцева мета, яку переслідує ваш із виробником тандем, полягає в створенні зручного та безпечного мініпростору, під час використання якого гості, персонал, що обслуговує, мешканці, відвідувачі або клієнти відчуватимуть себе комфортно.


Знайомтеся: три кабіни-фаворити від компанії СІТІ ЛІФТ


Yukselis Barbun

Ідеальне поєднання трьох матеріалів, що взаємодоповнюють одне одного: нержавіючої сталі, дзеркал і натурального мармуру. Цілісний, єдиний простір без функційних доповнень — універсальний і стильний. У якості підсвічування використано LED-освітлення.


Yukselis Camuka

Вишукане поєднання дерева та нержавіючої сталі з дзеркальною стелею створюють світлий і ніби збільшений простір. Підлога виконана з натурального граніту, а в якості доповнень використані поручні з нержавіючої сталі. Плавний хід і реалізована система енергоощадження роблять модель універсальною і для житлових, і для комерційних просторів.


Yukselis Baracuda

Неокласична варіація, що доводить досконалість геометрії. Нержавіюча сталь, тонована чорною фарбою, дзеркала та дерев’яні вставки створюють вишуканий простір, прикрашений мармуровою підлогою. Гармонійне поєднання декору з бездоганною роботою й енергоефективністю дають змогу використовувати кабіну в будівлях будь-якого типу та призначення.


Ми готові забезпечити вам більш докладну інформацію щодо всіх тонкощів оформлення кабіни ліфта, включно з варіантами дизайну в межах зазначеного вами бюджету. Представники компанії СІТІ ЛІФТ ознайомлять вас з основними параметрами, варіантами благоустрою кабіни для індивідуальних проєктів і стандартними рішеннями для мінімальних фінансових витрат.

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх