Грудень 7, 2019

Останнє оновлення: Грудень 14, 2019

Комерційний ліфт: як купити обладнання з максимальною ефективністю

Орієнтовний час читання: 6 хв. / 857 Слів

Комерційний ліфт: як купити обладнання з максимальною ефективністю

Світ навколо нас модернізується і трансформується, стаючи зручним, зрозумілим і таким, що значно економить ресурси. Технологічні досягнення стосуються всіх сфер, в тому числі й сучасних архітектурних проектів. Буде це модернізація наявного комерційного, житлового або офісного будинку, будівництво нового - без ліфтів, що забезпечують пасажиропотік, обійтися неможливо.

Складно назвати підіймачі нововведенням для комерційної сфери, проте їх переваги - безумовні. Тільки погляньте, скільки завдань здатні вирішити сучасні та продуктивні ліфти:

 • Краще забезпечення мобільності для клієнтів - чим їм комфортніше знаходитися в будівлі, тим позитивніше це позначається на вашому бізнесі. Правильний формат обладнання дозволить охопити всі групи пасажирів, у тому числі людей з обмеженими фізичними можливостями.

 • Значне підвищення комерційної цінності будівлі - як для орендарів, так і для самих клієнтів. За деякими оцінювальними даними рівень популярності локації зростає до 10%.

 • Доступність проектування і реалізації, в тому числі для вже наявних і функціонуючих будівель. При регулярній підтримці профільних організацій обслуговування також не клопітно - цим на договірній основі займаються спеціалізовані компанії.

 • Безпека і комфорт - ліфт є відмінним методом для забезпечення рівномірного пасажиропотоку.


Детальна інструкція для власників: що слід знати перед установкою комерційного ліфта

Випереджаючи десятки запитань про те, як не помилитися у виборі комерційного ліфта, до вирішення яких завдань необхідно бути готовим, і на що звертати увагу, фахівці компанії СІТІ ЛІФТ створили для вас докладний інструктаж. В першу чергу слід зрозуміти, що установка комерційного ліфта не може статися «по клацанню пальця» - однозначно знайдуться нагальні завдання, вирішити які слід навіть до моменту проектування.

Для існуючих будівель в першу чергу це - міцність і безпека будівлі. Слід скрупульозно оцінити її фізичний знос, запросивши досвідчених експертів. Вони, після проведення огляду, зможуть позначити об'єктивну можливість установки ліфта в комерційних цілях.

Для будівель, які знаходяться на етапі планування. Певна поверховість (три та більше рівнів) за замовчуванням припускає інтеграцію підіймача, в деяких випадках і не одного. Безумовно, питанням створення комплексного проекту займаються фахівці, завдання ж власника в даному випадку полягає саме в контролі відповідності усім нормам, вимогам і стандартам.


3 фактори, які вам обов'язково слід враховувати перед покупкою комерційного ліфта

Фактор №1. Тендер і наймання підрядників.

Отже, рішення про необхідність установки комерційного ліфта прийнято, а це означає, що прийшов час шукати шляхи для реалізації цього завдання.

При побудові своєрідного рейтингу можливих виконавців вам допоможе цей список:

 • Порівняйте прайси. На одні й ті ж роботи вартість послуг може відрізнятися разюче - часом, навіть в кілька разів. Це не означає, що вам потрібно вибирати найдешевший варіант, або, навпаки, сподіватися на винятковість сервісу при максимальному ціннику. Важливе співвідношенні вартості послуг з їх наповненням і якісним рівнем.

 • Уточніть, з якими матеріалами/технологіями/виробниками працює компанія. Всім учасникам рейтингу роздайте однакове ТЗ (або виявіть тезові побажання). Порівняйте пропозиції саме з технічної точки зору.

 • Проаналізуйте досвід і портфоліо. Запросіть у компанії інформацію про вже завершені проекти, а якщо є така можливість, відвідайте їх з менеджером особисто, щоб на власні очі побачити результат роботи. Тут варто співвіднести бюджет реалізованих завдань з тим, що ви побачите - комерційне мислення вам в цьому обов'язково допоможе.

 • Переконайтеся в наявності ресурсів для післяпродажного, гарантійного, профілактичного та ремонтного обслуговування. Вам важливо розуміти, що завдання підрядника - не просто продати, а вибудувати з вами довгострокові відносини.

 • Дізнайтеся, які додаткові рішення готовий надати виконавець. Наскільки широкий спектр пропонованих послуг? Чи є у компанії ресурси для повного забезпечення локального вузла: встановлення пандусів, підіймачів для інвалідних візочків, ліфтів іншого призначення (кухонний/вантажний) тощо.


Фактор №2. Планований бюджет.

Перш ніж приступати до реалізації задуманого, позначте, яку суму ви готові інвестувати в цей проект. Пам'ятайте, що витрати мають тенденцію до підвищення, тому припускайте «люфт» у 20-25%. Тому опорною інформацією для вас стане первинна консультація фахівця і досвід колег.

В обов'язковому порядку бюджет узгоджується з підрядником, а на якому саме етапі співпраці це відбувається, залежить від форми домовленостей. Так чи інакше, порівнюйте майбутні витрати з пропозиціями та своїми фінансовими можливостями - вам точно вдасться знайти «золоту» середину.

Сходи - це, можливо, непоганий інструмент для фізичної активності, але тільки не на комерційних площах, де цінний час і зручність. Установка ліфтів - це не просто альтернатива, а єдина на сьогодні можливість організувати внутрішні процеси в будинку в зручному для ваших клієнтів форматі. Навіть більше - таким чином ви одночасно вирішуєте завдання всіх верств своєї цільової аудиторії: відвідувачів з маленькими дітьми, пасажирів похилого віку, клієнтів з обмеженими фізичними можливостями та інших. Крім цього, такий підхід дозволить вам значно піднятися в рейтингу конкурентів - слава про те, що тут дбають про зручність відвідувачів, поширюється подібно урагану.


Фактор №3. Етап проектування.

Після того, як ви визначитеся з підрядником, наступний етап - проектування майбутнього ліфта. Безумовно, без відповідних знань визначити, наскільки компетентно створено план, неможливо. Однак є кілька пунктів, вивчення яких дозволить вам зрозуміти, чи в правильному напрямку рухається виконавець. Це:

 • Тип обладнання та принцип роботи.

 • Формат ліфта.

 • Матеріал реалізації екстер'єру та інтер'єру. Металеві або пластикові панелі, скляні вставки, дзеркала, комбінації цих матеріалів або щось інше.

 • Локація монтажу. Де саме буде встановлено ліфт і які додаткові роботи з модернізації або реконструкції будівлі будуть потрібні.

 • Вантажність. На яку кількість людей розрахована конструкція.


У гонитві за стабілізацією свого комерційного положення на ринку не слід упускати можливості порадувати клієнта. У цьому вам допоможе профільна команда компанії СІТІ ЛІФТ. Від ідеї до отримання прибутку після запуску - кожен етап під чуйним контролем і дружньою підтримкою!

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх