Липень 13, 2019

Останнє оновлення: Липень 16, 2019

Скільки часу займає монтаж нового ліфта і модернізація наявного обладнання ?

Орієнтовний час читання: 4 хв. / 466 Слів

Скільки часу займає монтаж нового ліфта і модернізація наявного обладнання ?

Ви - власник комерційного або житлового комплексу, і необхідність появи у вашій будівлі нового, швидкісного, надійного і блискучого з хромованими деталями ліфта - питання вирішене. Але що робити - модернізувати наявне, застаріле, але актуальне обладнання, або встановити нове? Колектив компанії СІТІ ЛІФТ пропонує вам підійти до розв’язання цього питання з практичної точки зору - просто ознайомитись з усіма параметрами та прийняти рішення. Ця стаття дозволить вам зрозуміти, скільки часу займе той чи інший процес, як саме він відбуватиметься, і наскільки важкою ця справа може стати саме для вас і вашого бізнесу. Приступимо?


4 важливих питань, на які у нас вже є відповідь:

1. Відштовхуйтеся від факту.

Що це означає? Ваша будівля вже давно існує, тільки побудована або, можливо, тільки-но запущена в експлуатацію. Відповідно, і при установці ліфта, як нової одиниці технічного забезпечення, і при модернізації наявного, можуть знадобитися зміни в архітектурі будівлі - як з міркувань практичності, так і через неможливості реалізувати проект. Про те, з чого слід почати, краще проконсультуватися з компанією-підрядником, яку ви вибрали як виконавця. В залежності від того, з чим повинні працювати фахівці (початковий стан будівлі та планування простору), залежить і термін реалізації проекту. У деяких випадках це - тижні, в інших - місяці.

2. Скільки триває цей процес?

Установка ліфта - це багатоетапний процес. Спочатку майстри встановлюють кріплення і системи безпеки, монтують саму кабіну, перевіряють систему керування та гальмування тощо. Все виглядає дещо інакше, якщо ліфт вже встановлений - в такому разі архітектори та проектувальники складають креслення й отримують дозвіл в архітектурних бюро, на що може знадобитися додатковий час.

3. Які особливості цих процесів?

Навіть якщо у вашої компанії-підрядника багаторічний досвід у проведенні подібних робіт, одразу сказати, як саме буде реалізований ваш проект, може бути складно. Навіть при зовнішній схожості будівель і плануванні та виборі, наприклад, такої ж моделі ліфта, як у конкурента або «сусіда», формат робіт буде різним. Основними факторами може стати висота стелі, місткість і вантажність кабіни, швидкість роботи устаткування, принцип відкриття стулок і багато іншого. Неможливо передбачити, скільки часу займе установка, але фахівець, в будь-якому випадку допоможе вам зорієнтуватися.

4. Як подбати про безпеку?

Існують різні вимоги безпеки, які повинні бути дотримані у конструкції ліфта і в процесі його використання. Чи допускається запуск і використання обладнання, вирішують сторонні експерти. Часто це досить швидкий процес, але, якщо у фахівця виникають будь-які питання до безпеки, може знадобитися деякий час, щоб привести обладнання до «допустимого знаменника». Доступність ліфта так само важлива, як і його безпека. Нові типи устаткування, які тільки встановлені, і модернізовані ліфти повинні відповідати критерію схвалення міжнародних регламентів безпеки, а також останнім прийнятим нормам в законодавстві України.


Попереджений - значить озброєний. І цей вислів практично повністю відображає формат комунікативного менеджменту компанії СІТІ ЛІФТ. Ми дбаємо про повноту інформації, що надходить до кожного клієнта - ви будете повідомлені про всі технічні та практичні етапи роботи.

Команда СІТІ ЛІФТ

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх