Жовтень 2, 2018

Вантажні ліфти: сучасне обладнання для сфери послуг та промисловості

Орієнтовний час читання: 3 хв. / 430 Слів

Вантажні ліфти: сучасне обладнання для сфери послуг та промисловості

Вантажні ліфти – це функціональна і технічно необхідна конструкція, яка використовується абсолютно у всіх виробничих і комерційних сферах (будинках як з малою, так і з високою поверховістю). Їх завдання – забезпечувати своєчасне та безперебійне вантажне сполучення між рівнями ресторанів, готелів, заводів, цехів, торгових центрів, клінік і навіть морських портів або аеровокзалів.

Основна технічна відмінність обладнання полягає в типі приводної механіки: вона може бути гідравлічної, або електромеханічної. Перша система використовується, переважно, у конструкціях з невеликою вантажопідйомністю до двох тонн, друга – на ліфтах з більш високими параметрами – п'ять і навіть двадцять тонн.

Від аналогів пасажирського призначення конструкції відрізняються не тільки вантажопідйомністю та обсягом внутрішнього простору, але і швидкістю руху – для забезпечення безпечного і рівномірного переміщення (що особливо важливо для крихких вантажів або небезпечних речовин) максимальна швидкість підйому і спуску такого обладнання не може перевищувати 150 метрів за хвилину.

Надійне обладнання для складних завдань

Конфігураційно сучасні вантажні ліфти також відрізняються за типом дверей: вони можуть бути ручні, двостулкові або автоматичні. У конструкціях з малою вантажопідйомністю використовуються системи з відкриттям від центру або по горизонталі (телескопічний тип), а у великих просто збільшується кількість стулок – у великих модифікаціях з вантажопідйомністю до дев'яти тонн їх може бути шість або вісім.

Внутрішній простір кабіни виготовляється з шліфованої нержавіючої сталі або пластифікованого металу. Ці матеріали відрізняються досить тривалим терміном служби і відмінно демонструють себе при регулярному зовнішньому механічному впливі.

Сучасні технології дозволяють уникнути стандартних проектних форматів, і створювати максимально ефективні конструкції відповідно до завдання, яке вони покликані вирішувати. При проектуванні вантажних ліфтів інженери компанії CITY LIFT адаптують технічні і конструктивні параметри виробів під поверховість, формат і тип переміщуваних вантажів, архітектуру будівлі і ряд інших, не менш важливих параметрів.

Чому придбання вантажного ліфта в компанії CITY LIFT – раціональне рішення.
5 вагомих аргументів для наших клієнтів:

  • Розробка та складання обладнання згідно актуальних світових стандартів і регламентів – регулярне впровадження інновацій у виробничий процес.
  • Значний досвід у створенні і монтажі як стандартних конструкцій, так і індивідуальних проектів для інтеграції в існуючу архітектуру будівлі: до 8,5 тонн вантажопідйомності і до 60-ти метрів висоти підйому.
  • Комплексні роботи – від первинної консультації до пусконалагоджувальних робіт. Реалізуємо гарантійне, профілактичне та післягарантійне обслуговування встановлених конструкцій.
  • Енергоефективні технології – електромеханічні модифікації вантажопідйомних ліфтів на 70% економніше гідравлічних аналогів.
  • Абонентське обслуговування на регулярній основі, а також безпосередня участь співробітників компанії при перевірках контролюючих інстанцій.

Безперервна комунікація і миттєве реагування

Менеджери-консультанти компанії CITY LIFT завжди на зв'язку – зателефонуйте, і отримаєте вичерпні відповіді на всі ваші запитання. Виїжджаємо на об'єкт у зручний для Вас час, готуємо проект відповідно до ваших побажань! CITY LIFT – дієві інновації як імпульс для розвитку вашого бізнесу!

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх