Березень 21, 2019

Вантажний ліфт: сучасний підхід до оптимізації функціональних бізнес-процесів

Орієнтовний час читання: 4 хв. / 512 Слів

Вантажний ліфт: сучасний підхід до оптимізації функціональних бізнес-процесів

Абсолютно всі сфери бізнесу припускають регулярне інвестування в удосконалення внутрішніх процесів. Якби цього не відбувалося, воду б досі доставляли на мулах, а хліб пекли в дров'яних печах, тому про важливість таких вкладень говорити не варто.

Якщо ваша діяльність пов'язана з будівельною або складської сферою, необхідно, в першу чергу, подбати про внутрішні резерви - робітників, безпека яких понад усе. Професійні травми, отримані під час нераціонального переміщення вантажів або збитки, які ви зазнаєте під час форс-мажорних ситуацій, цілком можна виключити. Для цього існують спеціалізовані вантажні ліфти - підйомні пристрої, створені для переміщення важких матеріалів без обмежень по типу і практично без - по вазі.


Відкрийте для себе переваги інвестування в підйом матеріалів: 4 аргументи на користь придбання вантажного ліфта

  • Мультифункціональність. Якщо ліфту присвоєна приставка «вантажний», це не означає, що він не може транспортувати людей. Наприклад, це цілком може бути бригада робітників на початку або кінці зміни.

  • Адаптивність. Конструкція і параметри ліфта можуть варіюватися щодо вже існуючих або тільки споруджуваних будівель.

  • Надійність. Це - обладнання, яке, за замовчуванням, створене для важкого та постійного навантаження. Ліфти надійно демонструють себе як при епізодичній, так і при щоденній роботі.

  • Окупність. Вже через кілька місяців після монтажу витрати на транспортування вантажів зменшуються на 15-20%.

Не вдаючись у технічні подробиці, команда СІТІ ЛІФТ вирішила розгорнуто ознайомити вас з позитивними змінами, які торкнуться вашого бізнесу після придбання вантажного ліфта.


Корпоративна безпека

Одним з основних переваг інвестування в автоматизацію процесу транспортування матеріалів є значне підвищення безпеки праці. Співробітники, які працюють на виробничих об'єктах або на будівельних майданчиках, піддаються високому ризику отримання травм, тому що їх робочий процес передбачає переміщення тих або інших вантажів. По-перше, використання вантажного ліфта виключить додаткову фізичне навантаження на працівників, по-друге, таким чином ви наближаєте функціонування свого бізнесу до міжнародних стандартів і, звичайно, можете убезпечити себе від матеріальних виплат компенсацій за травми на робочому місці.

Зниження витрат

Незалежно від того, чи займаєтеся ви будівництвом або зберіганням тих чи інших продуктів на локальних складах, навіть при певному відсотку заставленого ризику пошкоджень все, що понад - покриває ваша компанія. Уявіть, наскільки велика ймовірність того, що половина комплекту інструменту впаде, скажімо, з 15-го поверху, або ваш співробітник при оффлайн-видачі зі складу упустить 5 ноутбуків. При наявності вантажного ліфта такі ризики зведені до нуля.

Підвищення продуктивності бізнес-процесів

Час - гроші, і залежність цих двох постійних в даній аксіомі пряма. Ви напевно знаєте, питання продуктивності стоїть не тільки у швидкості, але і зручності - подбайте про те, щоб ваші співробітники виконували свої корпоративні завдання в найбільш комфортному для них форматі, і вже через кілька тижнів побачите результат у вигляді систематизованого і прибуткового робочого процесу.

Оптимальні рішення для сучасних бізнес-завдань

Компанія СІТІ ЛІФТ пропонує вам долучитися до числа власників прогресивного та ефективного бізнесу вже сьогодні. Продуктивних потужностей, типових і персональних рішень, а також інженерного ресурсу компанії достатньо для того, щоб ваш проект відповідав усім сучасним вимогам. Регулярне профілактичне обслуговування, ремонт і рекомендації щодо модернізації, використання надійних матеріалів та інноваційних рішень дозволить вам отримати максимально вивірену пропозицію для тих чи інших завдань.

Якщо наведених вище аргументів вам недостатньо, зверніться до консультантів, щоб отримати відповіді на всі запитання. Технічний прогрес - це невпинний рух вперед!

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх