Листопад 23, 2020

Ліфт з системою рекуперації електроенергії

Орієнтовний час читання: 2 хв. / 278 Слів

Ліфт з системою рекуперації електроенергії

Сьогодні тема енергозбереження є надзвичайно актуальною, тому люди намагаються впроваджувати енергоощадні технології майже в усі сфери свого життя. Нещодавно ця тенденція торкнулася й ліфтів, які в середньому споживають від 11 до 50 % загального обсягу електроенергії будівлі. Конкретні цифри залежать від висотності споруди та інтенсивності експлуатації підйомника, тому питання збереження та повторного використання електричної енергії є дуже важливим.


Що таке рекуперація електричної енергії?

Рекуперацією називають процес часткового повернення енергії для її подальшого використання. Якщо брати до уваги ліфт, то тут рекуперація електричної енергії відбувається під час гальмування. Вироблена електродвигуном енергія накопичується в акумуляторі або повертається до мережі.

Для економії електроенергії використовують:

  • високоефективні приводи;
  • інтелектуальні схеми керування ліфтом;
  • вдосконалення існуючих систем та інші заходи.
Використання систем рекуперації електричної енергії

Сьогодні найбільш ефективними в плані енергозбереження є приводи із системою рекуперації. Порівнюючи зі стандартним обладнанням, вони дозволяють зменшити обсяг використаної електроенергії на 35 %. Раніше такі системи використовували лише для швидкісних ліфтових систем із великими габаритами. Це пов’язано з тим, що вони споживають занадто багато електроенергії. Зараз подібні системи можна зустріти й на менш потужних приводах.

Рекуперативні приводи ліфтів, які відновлюють електроенергію з надлишкової енергії гальмування, працюють за двома способами: під час спуску з завантаженою кабіною та при русі вгору, якщо кабіна легша противаги.

Енергоефективні рішення для підйомників можна розглядати не лише під час проектування, а й після їхнього введення в експлуатацію. Шляхом дооснащення, за допомогою якого можна рекуперувати до 40 відсотків енергії. Однак важливо відзначити, що можливість реалізації такої економії енергії - це питання існуючої системи. Це необхідно ретельно перевірити заздалегідь, щоб вкладення окупилися.

Якщо ви бажаєте отримати консультацію щодо вдосконалення ліфтової системи або вибору підйомника, будь ласка, зверніться по допомогу до нашого менеджера +38 (096) 709-07-07.

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх