Вересень 19, 2018

Ресторанні ліфти: беззаперечна ергономіка та ефективність

Орієнтовний час читання: 3 хв. / 308 Слів

Ресторанні ліфти: беззаперечна ергономіка та ефективність

Безперервна модернізація робочого процесу – це один з основних факторів, що свідчить про конкурентоспроможність закладу або компанії. Ресторанний ліфт – це відмінний і сучасний метод, що дозволяє оптимізувати роботу фахівців та обслуговуючого персоналу. У тому випадку, якщо кухня і зал ресторану знаходяться на різних рівнях, третину часу офіціанти витрачають на дорогу від роздачі їжі до клієнта.

До того ж, не варто виключати людський фактор – стомленість і ризик упустити блюдо. З таким же ергономічним "помічником", як ресторанний підйомник, ККД праці офіціантів зростає, як і кількість обслугованих клієнтів і, звичайно, прибуток закладу.

5 переваг сервісних підйомників для вашого дому, готелю або ресторану:

  • Достатня вантажопідйомність. Цей важливий параметр повинен обиратися замовником залежно від передбачуваного рівня навантаження на механізм. Існують ліфти з вантажопідйомністю від 5 до 500 кілограмів, але усередненим вважається діапазон від 50 до 100.

  • Універсальність. Прихована конструкція механізму дозволяє встановлювати її як в багатоповерхових закладах громадського харчування, так і в лабораторіях, складських приміщеннях, приватних будинках та готелях.

  • Практичний та безшумний. Пристрій споживає досить небагато електроенергії, а рівень шуму при його підйомі чи опусканні ніколи не потурбує ваших гостей.

  • Санітарно-гігієнічна відповідність. Внутрішні поверхні підйомника виготовляються з нержавіючої сталі та пластику. Це – безпечні матеріали, які неймовірно прості у догляді і залишаються незмінними за якістю навіть через декілька років активного використання. Додаткові опції. В залежності від типу та моделі, деякі ліфти можуть бути оснащені

  • Додаткові опції. В залежності від типу та моделі, деякі ліфти можуть бути оснащені клімат-контролем, що дозволяє підтримувати всередині нього необхідний температурний рівень. За замовчуванням усередині ліфта одна горизонтальна перегородка, яка може бути доповнена вертикальними і поздовжніми площинами, що розділяють простір на безліч дрібних полиць. Опціонально інтегруються підсвічування і замок.

Конструктивні особливості пристрою дозволяють монтувати його не тільки на стадії будівництва або капітального ремонту, але і у вже готовому будинку. Цей чинник зумовлює рівень зручності і ергономіки ліфта, так як практично не передбачає значних реконструктивних робіт.

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх