Липень 8, 2020

Останнє оновлення: Липень 17, 2020

Комерційні малі вантажні ліфти для вашого бізнесу

Орієнтовний час читання: 4 хв. / 462 Слів

Комерційні малі вантажні ліфти для вашого бізнесу

Уже давно й міцно малогабаритні підйомники увійшли в наш побут. Вони просто незамінні у випадках, якщо вам потрібно доставити невеликий, але не зовсім зручний вантаж. Використання таких пристроїв зумовлено насамперед бажанням людини полегшити, за можливості максимально, умови праці і зробити їх більш безпечними.

Малі вантажні ліфти підходять практично для будь-якого приміщення, оскільки варіантів виготовлення таких підйомників достатньо. Такі підйомні агрегати можна зустріти там, де потрібне переміщення не надто важких (до 250-300 кг або навіть 500 кг) предметів.


Де використовуються?

Сфера використання малих вантажних ліфтів дуже широка. Завдяки компактним розмірам, їх можна встановити навіть у дворівневих квартирах або котеджах. Але найчастіше їх можна зустріти в наступних закладах:

 1. Заклади громадського харчування. Обладнання, що тут використовується, має покриття з харчової сталі. Деякі моделі оснащені функцією підігріву.
 2. Торгові та комерційні об’єкти, де потрібно переміщувати вантаж між поверхами.
 3. Медичні установки. В закладах охорони здоров’я їх використовують для транспортування білизни, інструментарію та інших речей.
 4. В магазинах та торгівельних центрах.
 5. В логістичних центрах та поштових відділеннях для переміщення відправлень.
 6. В адміністративних будівлях та банківських установах.

Характеристики малих вантажних ліфтів

Ліфтове обладнання може відрізнятися такими критеріями:

 1. Гранична вага вантажу. Існують моделі для пересування легких речей – до 50 кг, середньої ваги – не важче 100 кг та великих, вага яких може досягати 250-300 й навіть 500 кг.
 2. Тип приводу. Більшість представлених на ринку моделей мають електричний привід, але інколи можна зустріти підйомник гідравлічного типу.
 3. Швидкість. Більшість моделей можуть пересуватися зі швидкістю 0,3 м/с, але є й такі, швидкість яких дорівнює 1 м/с.
 4. Розміщення дверей. Щоб зекономити вільний простір, використовують розсувні двері. Вони можуть відкриватися у вертикальному чи горизонтальному напрямку.
 5. Дизайн. На вимогу замовника може бути зроблене кольорове оформлення внутрішньої частини кабіни та дверей зовні. Можливе доповнення ліфтової кабіни підсвічуванням, додатковими полицями.

Переваги малих вантажних ліфтів

Чому варто придбати таке обладнання? На те існує декілька причин:

 1. Значно прискорює процес доставки та полегшує людську працю.
 2. Встановити такий ліфт можна у будь-якому підготовленому приміщенні.
 3. Конструкція підйомника спрощена, має невеликі розміри та відрізняється низьким рівнем споживання електроенергії.
 4. Може використовуватися для транспортування крихких речей завдяки низькому рівню вібрації та безшумному функціонуванню.

З чого складається вартість?

Встановлення такого пристрою в будь-якому місці, природно, коштує грошей. Які ж чинники впливають на ціноутворення?

 1. Різна комплектація підйомників. Ціна залежить безпосередньо від наявності або ж відсутності того чи іншого обладнання. Так, якщо ви бажаєте мати ліфт із розсувними дверима, ціна буде відмінною від варіанту без таких дверей.
 2. Облаштування шахти для механізму. Якщо замовник зажадає додаткових робіт, ціна буде вища, або ж навпаки.
 3. Приводи, використані в ліфтовому підйомнику. Вартість також залежить від того, який саме тип рушія замовник бажає використовувати. Якщо, наприклад, це економічний (не дорогий) електричний двигун, то розцінки будуть нижчими. Встановлюючи ж гідравлічний привід, замовник має відразу готуватися до значного стрибка витрат. Такі типи приводів не є економічними, вони й за вартістю неабияк програють усім іншим типам.

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх