Липень 18, 2017

Останнє оновлення: Квітень 19, 2018

Вибір ліфта

Орієнтовний час читання: 2 хв. / 289 Слів

Вибір ліфта

В останні кілька років ліфти стають все більш популярними через величезного збільшення числа багатоповерхових будівель. Багато людей, однак, не знають про ті варіанти вибору ліфтів, які у них є.

У "СІТІ ЛІФТ" ми раді допомогти вам у виборі правильного ліфта для вашого будинку.

Нижче наводяться деякі важливі моменти, які слід враховувати при покупці ліфта для вашого будинку:

  • Розмір ліфта та вантажопідйомність. Стандартний розмір багатьох ліфтів становить 965 х 990 х 2000 мм, хоча вони також доступні у більших розмірах. Важливо розглянути можливість підйомника, що несе спеціальне обладнання, таке як коляски, оскільки це вимагатиме більшої вантажопідйомності. У будівлях з невеликим трафіком вантажопідйомністю в 450 кг достатньо для перевезення важких предметів з одного поверху на інший.

  • Потенційні ризики. Необхідно вживати достатніх заходів безпеки, щоб зменшити ймовірність виникнення аварій. Важливі параметри безпеки, які не слід ігнорувати, включають установку сигналізації, телефон кабіни, резервування відключення електроживлення та гальмівну систему.

  • Важливо також розглянути ціни. Ліфти варіюються від розкішних до більш економічно вигідних. Важливо проаналізувати всю вартість ліфта з покупки до монтажу та обслуговування.

  • Гарантії. Важливо купити ліфт, який матиме гарантований термін роботи та його технічне обслуговування.

  • Дизайн. Наша колекція дизайнерських рішень представляє собою - широкі можливості вибору дизайну ліфта. Ми легко підберемо відповідне рішення для вашого будинку, також ви можете створити свій власний унікальний стиль і атмосферу ліфта.

Отже, тепер ви знаєте, що потрібно враховувати, перш ніж придбати ліфт. У "СІТІ ЛІФТ" ми з радістю можемо обговорити з вами варіанти та допомогти вам прийняти правильне рішення. Ми хочемо, щоб ви були добре поінформовані про ваш вибір. Тому, якщо ви шукаєте чесну професійну пораду, то чому б не обговорити сьогодні варіанти ліфтів для вашого будинку.

Зателефонуйте +38 (096) 709-07-07 для безкоштовної консультації, коли справа доходить до ліфтів, ми прагнемо допомогти зробити ваше бачення реальністю.

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх