Жовтень 21, 2019

Останнє оновлення: Жовтень 22, 2019

Система контролю доступу до ліфтів: СІТІ ЛІФТ позначає важливі переваги

Орієнтовний час читання: 5 хв. / 651 Слів

Система контролю доступу до ліфтів: СІТІ ЛІФТ позначає важливі переваги

Абсолютно будь-які системи працюють раціональніше і точніше, якщо вони прив'язані до певних алгоритмів - заздалегідь створених і закладених для зручності у певній локації. Для чого потрібен контроль доступу до ліфтового обладнання? Якщо пояснювати простіше, то це - програма та ряд механізмів, завдяки яким ви можете контролювати, хто, коли та куди може добратися за допомогою ліфта.

Залежно від функціональних можливостей певної системи, користувач може й встановлювати дозвіл для тих або інших користувачів, і відкривати/закривати доступ до поверхів, і контролювати певні часові проміжки, компонуючи за різними сценаріями кожен з цих параметрів. Системи можуть управляти різною кількістю ліфтів в залежності від обраної панелі управління. Це - можливість не тільки значно підвищити безпеку локації та тих бізнес-процесів, які в ній протікають, але і шанс з великою ймовірністю знизити витратну частину.


Як це працює: просте пояснення складного інтелектуального функціонала

Уявіть, що в якомусь умовному рівнянні є три змінних. Це: певна людина, один з наявних поверхів будівлі й часові відрізки (години, хвилини). У вас же, як у користувача є можливість як завгодно переставляти ці a, b, c, незмінно досягаючи правильного результату у вигляді оптимізації внутрішніх процесів будівлі - людського потоку.

Кожному, хто працює в приміщенні, відповідальною особою або технічною службою може бути видано ідентифікаційний пристрій для доступу до певних поверхів будівлі. Найчастіше це магнітні картки або звичайні контактні ключі, однак, останнім часом досить поширена й ультрасучасна, біометрична система, яка працює по відбитку пальця. При цьому можливість використання ліфтів може бути пов'язана з камерами прихованого відеоспостереження. Це необхідно для наочного контролю і відстеження системи, яка відповідає за слідування встановленим правилам доступу на різні поверхи.


5 основних параметрів, які ви можете використовувати для внутрішньої безпеки

Дозвіл і/або заборона на використання ліфтів може бути заснований на:

  1. Класифікації користувача, його статусу або приналежності до певної групи робітників
  2. Часу доби
  3. Типу ліфтового обладнання
  4. Класифікації певної зони доступу
  5. Статусу зони доступу на певний момент

Подібні системи дозволяють створювати досить гнучкі й різноманітні сценарії, а значить, варіювати системи безпеки в залежності від десятків зовнішніх і «плавучих» ознак. Практично всі типи системи безпеки припускають наявність режиму безвідмовного доступу. У разі будь-якого збою доступ до всіх поверхів і ліфтів залишається відкритим для всіх користувачів, що особливо цінно під час НП, пожеж та інших форс-мажорних ситуацій.


Контроль, налаштування та використання: продумано до дрібниць, створено для безпеки

В якому б напрямку не розвивала діяльність компанія, внутрішній персонал і штат фахівців в будь-якому випадку текучий. До того ж, співробітники можуть втратити ключі або не здати їх після того, як робочий день або зміна закінчені. Для цих цілей в системі присутня персональна ідентифікація, завдяки якій можна призначити кожному користувачеві безконтактну картку або дармовис. При втраті ключа або звільнення співробітника елемент доступу просто видаляється з системи, після чого скористатися ним навіть при наявності неможливо - сканер не відреагує ні на карту, ні на ключ. Це і виключає необхідність заміни замків в кожному ліфті.

Сучасна система контролю може бути налаштована таким чином, щоб зняття ліфтів з охорони та забезпечення доступу до них було також доступно й іншим відповідальним особам - менеджерам або супервайзерам. Різні відділи можуть працювати за складеними окремо і незалежно один від одного сценаріями. Тобто той самий ліфт може бути доступний, скажімо, для співробітника N у п'ятницю з 9: 00 до 18: 00, але недоступний у суботу та неділю.

У тому випадку, якщо мова йде не про закритий виробничий або офісний простір, а про, скажімо, житловий будинок або великий торгівельний центр, подібна система може обмежити доступ сторонніх абсолютно до всіх підіймачів. В цьому випадку налаштуванню підлягає автоматичне блокування/розблокування ліфтів в певний часовий проміжок.


Підбиваємо підсумки

Фізичні охоронні системи - ті, в яких використовуються послуги компаній і, безпосередньо, самі охоронці поступово відходять у минуле, відкриваючи «двері» новим інтелектуальним напрацюванням. Точність, безпомилковість - це лише первинні переваги, за якими незмінно слідує значна економія бюджету. Про те, як саме знизити витрати, не жертвуючи при цьому внутрішньою безпекою будівлі, вам із задоволенням розкажуть експерти компанії СІТІ ЛІФТ! Безкоштовна консультація та індивідуальний підбір систем контролю доступу - ваш шанс підвищити рівень безпеки організації!

Якщо у Вас залишились питання, будь ласка,
надішліть своє запитання і ми Вам неодмінно надамо відповідь найближчим часом.


Поділитися цим записом:

Наверх