Yukselis Zargana

Стіни ліфта: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Вхідні двері: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Підлога: Граніт
Освітлення: YKS LED
Стеля: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Поруччя: Нержавіюча сталь / Ø28 яскрава труба
Плінтус: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Панорамний ліфт - це ідеальне поєднання сучасних технологій та естетичної привабливості. Все частіше саме таким ліфтом підкреслюється високий статус будівлі чи компанії, яка в ньому розташована.

Панорамний ліфт Yukselis Zargana виконаний із високоякісної нержавіючої сталі. Вона не лише надійна і міцна, а й надає кабіні чудового естетичного вигляду. Внутрішнє оздоблення ліфту прекрасно поєднує в собі сталь і дзеркальну поверхню. А гранітна підлога лише підкреслює високий рівень надійності.

Завдяки висококласним механізмам, забезпечується надійний і тихий хід ліфта між поверхами. Знаходячись в ньому, ви можете розслабитися і спостерігати за видами, що знаходяться навколо вас.

Надійність, елегантність форм і зовнішнього вигляду - це лише частина того, чим можуть похизуватися панорамні ліфти Yukselis Zargana.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.