Yukselis Tuval

Стіни ліфта: Дерево / Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Вхідні двері: Нержавіюча сталь
Підлога: Граніт / тропічний ліс
Освітлення: YKS LED
Стеля: Нержавіюча сталь
Поруччя: Нержавіюча сталь / Ø38 яскрава труба
Плінтус: Нержавіюча сталь
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Враження нескінченого простору створюється в невеликій кабіні пасажирського ліфту Yukselis Tuval. В оздобленні стін використовується натуральна деревина, а горизонтальні смужки з нержавіючої сталі ще більше візуально розширюють площу ліфта. Підлога зі справжнього граніту, який за кольоровою гамою нагадує дерево, ідеально поєднується з загальним ансамблем інтер’єру. Уздовж виступів багаторівневої стелі розміщені потужні світлодіодні світильники і довершує оформлення велике дзеркало майже на всю стіну, протилежну до входу. Пересуватися у такому ліфті зручно та безпечно, адже всі ліфти Yukselis мають бездоганну якість, вони сучасні та надійні. Кабіна рухається без ривків і не створює шуму.

Пасажирський ліфт Yukselis Tuval є універсальним: він чудово пасуватиме, як житловому будинку, так і будівлям громадського призначення.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.