Yukselis Tuval FR

Стіни ліфта: WOODEN, STAINLESS STEEL / HG17, MIRROR SURFACE
Вхідні двері: STAINLESS STEEL / SCOTCH BRITE SURFACE
Підлога: GRANITE / BALTIC BROWN
Освітлення: YKS LED
Стеля: STAINLESS STEEL / SCOTCH BRITE SURFACE C-116
Поруччя: STAINLESS STEEL / Ø38 BRIGHT PIPE
Плінтус: STAINLESS STEEL / SCOTCH BRITE SURFACE
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Лаконічний дизайн ліфтової кабіни Tuval FR сподобається шанувальникам простоти та надійності. Стіни з якісної нержавіючої стали оздоблені панелями з полівінілхлориду, колір якого імітує деревину світлих відтінків. Незважаючи на те, що цей матеріал є синтетичним, він повністю безпечний та стійкий до різноманітних пошкоджень. За бажанням замовника, панелі на стінах можуть бути зроблені з натуральної деревини.

Гранітна підлога чорного кольору створює атмосферу комфорту та затишку. Надійний механізм дозволяє переміщувати кабіну плавно та безшумно. Це дозволяє встановлювати цю модель в будь-яких приміщеннях, де є потреба в транспортуванні пасажирів та вантажу на верхні поверхи (житлових будинків, торгівельних або офісних центрів, адміністративних закладів).

Класичний дизайн ліфту доповнений двома паралельними LED-світильниками на стелі, що забезпечують якісне освітлення кабіни. Для безпеки пасажирів встановлені металеві поручні.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.