Yukselis Travilya

Стіни ліфта: Ламінат / Сталь з покриттям з ПВХ / Вогнестійкий непрозорий білий ламінат
Вхідні двері: Нержавіюча сталь
Підлога: Граніт / Зоряна галактика
Освітлення: YKS LED
Стеля: Ламінат / Сталь з покриттям з ПВХ / Вогнестійкий непрозорий білий ламінат
Поруччя: Нержавіюча сталь / Профіль 40x20mm
Плінтус: Сталь з покриттям з ПВХ
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Просторий і витончений пасажирський ліфт Yukselis Travilya є справжнім втіленням класичної шляхетності. Стримані рівні вертикальні лінії, теплі пастельні кольори оздоблення стін у поєднанні з темним гранітом підлоги створюють атмосферу затишку і добробуту. Довершує дорогий ансамбль інтер’єру великий LED - світильник, який м’яко розсіює яскравий світловий потік.

Краса, надійність та безпека вдало поєднуються в цьому ліфті. Сучасний тяговий механізм здатний забезпечити плавне те безшумне пересування пасажирів між поверхами, не завдаючи їм жодного дискомфорту.

Ліфт Yukselis Travilya буде гідно виглядати в елітному будинку чи готелі, в бізнес центрі чи іншій будівлі. Дякуючи відмінній якості, ліфт буде слугувати десятиліттями і ніколи не втратить своєї актуальності, адже класика - це назавжди.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.