Yukselis Torik

Стіни ліфта: Нержавіюча сталь / Дзеркало
Вхідні двері: Нержавіюча сталь
Підлога: Граніт / Зоряна галактика
Освітлення: YKS LED C-114
Стеля: Нержавіюча сталь / Дзеркало
Поруччя: Нержавіюча сталь
Плінтус: Нержавіюча сталь
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Уявити себе в кабіні фантастичного космічного корабля з легкістю зможе кожен, хто опиниться пасажирському ліфті Yukselis Torik. Гармонійне поєднання нержавіючої сталі, дзеркал та природного каменю справляє неабияке враження. Стіни ліфту оздоблені досить стримано у контрастних кольорах, а підлога з темного граніту нагадує міжгалактичний простір з безліччю зірок. Яскраве освітлення на тлі чорної стелі асоціюється з сяйвом зброї мужніх джедаїв. Як тут не відчути себе героєм «Зоряних воєн»?

Тиха, плавна хода кабіни додає космічного ефекту, створюючи ілюзію невагомості і телепортації. Такий незвичний ліфт стане справжньою родзинкою у житловому будинку, торговельно-розважальному центрі чи іншій будівлі.

Дякуючи надійному тягову механізму та досконалій якості виконання всіх вузлів, пасажири ліфту Yukselis Torik будуть у повній безпеці під час переміщення між поверхами.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.