Yukselis Sudak

Стіни ліфта: NP-12 (WALNUT) & OD 19 DECOPLATE
Вхідні двері: NP-12 (WALNUT) & OD 19 DECOPLATE
Підлога: TUNDRA GREY / CIMSTONE
Освітлення: SPOT
Стеля: NP-12 (WALNUT) & OD 19 DECOPLATE SPECIAL WIRE DESIGN
Плінтус: NP-12 (WALNUT) & OD 19 DECOPLATE
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Простота та лаконічність – саме так можна охарактеризувати дизайн ліфту Yukselis Sudak. До того ж ця простота форм та відтінків поєднана з відмінними експлуатаційними якостями. Тому модель ідеально підійде для приміщень, де спостерігається інтенсивний потік відвідувачів – залізничні вокзали, аеропорти, великі торгівельні та бізнес-центри.

Стіни ліфтової кабіни оздоблені дерев’яними панелями та разом з мармуровою підлогою виглядають досить вишукано. За бажанням клієнта натуральний мармур може бути замінений на ПВХ-матеріал, що є не менш надійним та має естетичний зовнішній вигляд.

Для рівномірного освітлення використані два ряди точкових світильників, вбудованих в стелю. Металеві поручні оздоблені LED-освітленням. Велике дзеркало на задній стінці дозволяє зробити кабіну візуально ширшою. Ефектно виглядають фігурні кнопки керування ліфтом.

Оновлений тяговий механізм – це гарантія плавного та безпечного руху кабіни. Вас порадує энергоекономічність та сучасний дизайн. В такій ліфтовій кабіні пасажири будуть відчувати комфорт на безпеку.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.