Простота та лаконічність – саме так можна охарактеризувати дизайн ліфту Yukselis Sudak. До того ж ця простота форм та відтінків поєднана з відмінними експлуатаційними якостями. Тому модель ідеально підійде для приміщень, де спостерігається інтенсивний потік відвідувачів – залізничні вокзали, аеропорти, великі торгівельні та бізнес-центри.

Стіни ліфтової кабіни оздоблені дерев’яними панелями та разом з мармуровою підлогою виглядають досить вишукано. За бажанням клієнта натуральний мармур може бути замінений на ПВХ-матеріал, що є не менш надійним та має естетичний зовнішній вигляд.

Для рівномірного освітлення використані два ряди точкових світильників, вбудованих в стелю. Металеві поручні оздоблені LED-освітленням. Велике дзеркало на задній стінці дозволяє зробити кабіну візуально ширшою. Ефектно виглядають фігурні кнопки керування ліфтом.

Оновлений тяговий механізм – це гарантія плавного та безпечного руху кабіни. Вас порадує энергоекономічність та сучасний дизайн. В такій ліфтовій кабіні пасажири будуть відчувати комфорт на безпеку.

Стіни ліфта NP-12 (WALNUT) & OD 19 DECOPLATE
Вхідні двері NP-12 (WALNUT) & OD 19 DECOPLATE
Підлога TUNDRA GREY / CIMSTONE
Освітлення SPOT
Стеля NP-12 (WALNUT) & OD 19 DECOPLATE SPECIAL WIRE DESIGN
Плінтус NP-12 (WALNUT) & OD 19 DECOPLATE
Для отримання додаткової інформації зверніться до нашого відділу продажів:
Наверх