Yukselis Sepia

Стіни ліфта: Сталь покрита ПВХ / Дерево
Вхідні двері: Нержавіюча сталь
Підлога: Мармур / Bianco carrara
Освітлення: YKS LED
Стеля: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Поруччя: Сталь з покриттям з ПВХ
Плінтус: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Синергія дизайнерів та інженерів дозволила отримати ідеальний пасажирський ліфт Yukselis Sepia. Основою для оформлення вибрано класичну стриманість, яка подарує вам естетичну насолоду від невеликої подорожі з поверху на поверх. Дерев’яні панелі в поєднанні з мармуровою підлогою створюють атмосферу вишуканого спокою та надійності. Нотку динамічності кабіні додає LED світильник та дзеркальна стеля.

Інженерні досягнення в розробці тягового комплексу гарантують безшумне пересування та максимальний рівень безпеки. Рух догори та донизу відбувається плавно і практично непомітно, що дозволяє установку пасажирського ліфта Yukselis Sepia в будівлях різного типу. Він ідеально підійде для житлових будинків, бізнес центрів та готелів. Яскраві елементи оформлення та високоякісне технічне обладнання зроблять ліфт перлиною вашої споруди, яка буде довгі роки дарувати користувачам комфорт та безпеку.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.