Yukselis Litrinos

Стіни ліфта: Нержавіюча сталь, покрита ПВХ / Зеркало / Декоративный деревянный узор
Вхідні двері: Нержавіюча сталь
Підлога: Кераміка / Sinterflex
Освітлення: LED GI-SPOT
Стеля: Нержавіюча сталь, покрита ПВХ / Зеркало / Декоративный деревянный узор
Поруччя: Нержавіюча сталь
Плінтус: Нержавіюча сталь
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Ліфт Yukselis Litrinos створений для поціновувачів лаконічного і практичного водночас. Стіни ліфта виконані з нержавіючої сталі та мають покриття з полівінілхлориду (ПВХ — синтетичний матеріал, що відрізняється стійкістю до механічних та хімічних впливів), приємного теплого відтінку, що імітує натуральну деревину.

Органічне поєднання зі стінами  утворює підлога з кераміки, виконана в ідентичному кольорі. Рішення візуально розширити простір чудово реалізовано завдяки встановленню дзеркала на стіні та стелі ліфта. Це створює ілюзію, що ліфт має більші габарити, ніж насправді, і це є неабияк важливо для людей, котрі відчувають дискомфорт у тісному просторі. Підкреслює всі переваги дизайнерських рішень вдало підібране освітлення LED GI-SPOT, що огортає кабіну ліфта приємним м'яким світлом.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.