Yukselis Lambuka

Стіни ліфта: Нержавіюча сталь / Кераміка /Дзеркальна поверхня
Вхідні двері: Нержавіюча сталь
Підлога: Граніт / Смарагдова перлина
Освітлення: YKS LED
Стеля: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Поруччя: Латунь / Ø28 яскрава труба
Плінтус: Нержавіюча сталь
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Yukselis Lambuka – це зручний пасажирський ліфт, який має чудовий сучасний дизайн. Кабіна ліфта має сталеві стіни, які оздоблені декоративними керамічними елементами. Полірована поверхня багаторазово віддзеркалюється, створюючи приємний ефект нескінченності простору. Висока стеля теж зроблена із сталі та облаштована сучасним енергозберігаючим освітленням, схованим за прозорими полімерними панелями.

Надійний підйомний механізм забезпечує повну безпеку під час переміщення між поверхами. Завдяки новітнім технологіям кабіна рухається плавно та безшумно, даруючи підвищений рівень комфорту пасажирам. Панель управління має сучасний вигляд та розташована так, щоб кожній людині, незалежно від росту, було зручно нею користуватися.

Пасажирський ліфт Yukselis Lambuka – це вдале поєднання сучасних технологій, стильного дизайну, підвищеного комфорту та безпеки!

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.