Yukselis Kupes

Стіни ліфта: Нержавіюча сталь / Дзеркало CX 08
Вхідні двері: Нержавіюча сталь
Підлога: Граніт / Синя перлина
Освітлення: YKS LED + LED SPOT
Стеля: Нержавіюча сталь / Дзеркало CX 08
Поруччя: Нержавіюча сталь / Ø38 яскрава труба
Плінтус: Нержавіюча сталь
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Пасажирський ліфт Yukselis Kupes призначений для використання у житлових, офісних та адміністративних будівлях. Компактні розміри дозволяють переміщати декілька людей одночасно та невеликі вантажі. Надійна автоматизована система забезпечує плавний тихий рух кабінки та повну безпеку пасажирів.

Лаконічний дизайн інтер’єру відрізняється наявністю декоративного оздоблення сталевої поверхні стін та стелі. Навпроти вхідних дверей розташовано велике дзеркало, яке візуально розширяє простір та створює майже домашній затишок у кабінці. Підлога з граніту та металеві поруччі дарують відчуття спокою та комфорт під час користування ліфтом.

Пасажирський ліфт Yukselis Kupes має енергозберігаюче обладнання, що дозволяє суттєво зменшити використання електроенергії. Він стане надійним помічником та чудовою прикрасою будь-якого дому чи офісу.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.