Yukselis Karmoz

Стіни ліфта: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Вхідні двері: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Підлога: Граніт
Освітлення: YKS LED
Стеля: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Поруччя: Нержавіюча сталь / Ø28 яскрава труба
Плінтус: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Сучасні архітектурні споруди сміливо заявляють про свою індивідуальність. І досить часто використовують для цього панорамні ліфти. Адже саме вони приваблюють погляди своєю унікальністю та неповторністю.

Ідеальним поєднанням естетичної досконалості й максимальної функціональності є панорамний ліфт Yukselis Karmoz. Він може стати не лише родзинкою приміщення, а і його центральним акцентом. Стіни, двері та інші елементи виготовлені із нержавіючої сталі. Це надає кабіні неабиякої елегантності та привабливості. Міцна гранітна підлога додає певної солідності. А м’яке LED освітлення дозволяє комфортно почувати себе всередині.

Панорамний ліфт Yukselis Karmoz обладнаний високоякісними механізмами. В ньому ви відчуєте безпечний, плавний хід кабіни. А прозорі стіни дозволять насолодитися видами, що відкриваються вам.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.