Yukselis Ispendek

Стіни ліфта: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня / Пофарбоване скло
Вхідні двері: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Підлога: Граніт / Синя перлина
Освітлення: YKS LED
Стеля: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Поруччя: Нержавіюча сталь / Ø38 яскрава труба
Плінтус: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Зручний та абсолютно безпечний ліфт має досконалий сучасний дизайн, який дарує пасажирам спокій та гарний настрій. Стіни кабінки оздоблені блискучою полірованою сталлю та фарбованим склом бірюзового відтінку. Підлога встелена гранітом «синя перлина», яка відбивається у дзеркальній поверхні стелі. Естетичної привабливості та відчуття надійності конструкції додає наявність функціональних поручні, що гармонійно вписуються у загальну концепцію дизайну.

Пасажирський ліфт Yukselis Ispendek призначений для зручного та безпечного пересування людей та невеличких багажів. Надійна механіка забезпечує кабіні ліфта тихий, плавний та майже непомітний рух під час підйому чи спуску. Новітні технології, які використовувалися під час створення цього обладнання суттєво зменшують споживання електроенергії.

Пасажирський ліфт Yukselis Ispendek - це найкращий вибір для облаштування житлових, адміністративних та комерційних будівель!

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.