Yukselis Ilarya

Стіни ліфта: Кераміка / Алюміній / Нержавіюча сталь
Вхідні двері: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Підлога: Граніт / Tan brown
Освітлення: YKS LED
Стеля: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Поруччя: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Плінтус: Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Велика простора кабінка ліфту Yukselis Ilarya оптимально підходить для вертикального переміщення пасажирів та не дуже габаритних вантажів. Він є оптимальним рішенням для багатоповерхових будинків, готелів, адміністративних будівель, торгових та офісних центрів.

Внутрішній простір має чудове оздоблення, для чого було використані декоративні елементи з алюмінію, кераміки та сталі. Підлога вкрита гранітом, який має не тільки привабливий вигляд, а й забезпечує легкий догляд за кабіною ліфта. Зручні сталеві поручні демонструють надійність та безпечність конструкції, гармонійно підкреслюючи сучасний лаконічний стиль дизайну.

Пасажирський ліфт Yukselis Ilarya економно споживає електричну енергію, що повністю відповідає сучасним екологічним вимогам. Підйом та спуск кабінки відбувається безшумно та майже непомітно, що створює особливий комфорт та затишок під час користування.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.