Yukselis Camuka

Стіни ліфта: Дерево / Нержавіюча сталь
Вхідні двері: Нержавіюча сталь
Підлога: Граніт
Освітлення: YKS LED
Стеля: Дерево / Нержавіюча сталь / Дзеркальна поверхня
Поруччя: Нержавіюча сталь / Ø38 яскрава труба
Плінтус: Нержавіюча сталь
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Витончене сучасне оздоблення пасажирського ліфта Yukselis Camuka нікого не залишить байдужим. Натуральна деревина світлих відтінків надає затишку, яскравий блиск дзеркал та деталей з ретельно відполірованої нержавіючої сталі створює відчуття безмежного простору у кабіні ліфта. Підлога зі справжнього граніту підкреслює довершеність дизайнерського рішення, притаманного східному розкішному стилю.

Ліфт призначений для безпечного переміщення людей та малогабаритних вантажів. Yukselis Camuka буде неперевершеним функціональним доповненням у багатоповерхових будівлях житлового, адміністративного, торгівельного та іншого призначення. Механізм працює плавно, без різких рухів та зовсім безшумно, не створюючи дискомфорту пасажирам. Також цей ліфт характеризується підвищеним рівнем заощадження електроенергії, що робить його ще більш привабливим.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.