Yukselis Barreleye

Стіни ліфта: STAINLESS STEEL / SCOTCH BRITE SURFACE, DIGITAL PRINTED WALLS
Вхідні двері: STAINLESS STEEL / SCOTCH BRITE SURFACE
Підлога: DIGITAL PRINTED FLOOR
Освітлення: YKS LED
Стеля: STAINLESS STEEL / SCOTCH BRITE SURFACE, DIGITAL PRINTED CEILING
Поруччя: STAINLESS STEEL Ø 32
Плінтус: STAINLESS STEEL / SCOTCH BRITE SURFACE
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Надсучасна модель ліфту Barreleye створена в фантастичному футуристичному дизайні. Стіни зроблені з блискучої сталі, завдяки чому створюється ефект безкінечного простору, який доповнюється незвичним освітленням. Воно складається з LED-ламп, розміщених по периметру всієї кабіни, та точкових світильників на стелі, що нагадують нескінченне зоряне небо.

На підлозі, оформленій в блакитно-синіх тонах, можна помітити стрімкий вир, який ніби поглинає все, що трапляється на його шляху. Щоб не потонути в шаленому потоці, стіни ліфтової кабіни оснащені надійним поруччям. За бажанням клієнта підлога може бути зроблена із натурального каміння або ПВХ, що є більш економним варіантом.

Фантастичний дизайн підкреслює незвичність кожного елементу, використаного в оздобленні ліфтової кабіни Barreleye. Управління здійснюється за допомогою сучасної електроніки. Рух кабіни плавний та повністю безшумний, тому пасажир зможе відчути себе справжнім мандрівником в часі.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.