STADE ML-J52

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Розкіш, шик, розкіш, стилістична ідилія, актуальна інтерпретація помпезної класики - до інтер'єру цього пасажирського ліфта від STADE Elevator можна підібрати масу чудових епітетів, і кожен з них потрапить в точку! Абсолютна симетрія в тандемі з традиційними орнаментами, нанесеними на дзеркальні поверхні за допомогою травлення, створюють цілісне сприйняття дизайнерського рішення. Всі три стіни виконані з дзеркал з титановим напиленням, що візуально розширює простір і робить його комфортним для пасажирів.

На стелі - багаторівнева рамка молочного відтінку з напівпрозорою акриловою ЛЕД-панеллю і двома точковими світильниками. Стіни виконані з нержавіючої сталі, підлогове покриття може бути виготовлено або з натурального мармуру, або з ПВХ - цей вибір дизайнери делегували покупцю. Поручнів в даній моделі від STADE Elevator немає, що цілком виправдано вдалою спробою візуально розширити простір.

Реалізована система енергоощадження, стандартні параметри вантажності (1 000 кілограмів або 13 осіб) і виняткова естетика моделі ML-J52 стануть органічним продовженням сучасного формату житлової, комерційної або офісної будівлі.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.