STADE ML-J51

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

STADE Elevator не перестає дивувати покупців своїх продуктів оригінальними та сучасними інтерпретаціями кабін п асажирських ліфтів. Актуальну колекцію очолює ця приваблива модель, базис якої - перевага геометрії.

Перше оригінальне рішення, яке відразу ж виділяє цю кабіну - те, що тилова і фронтальна поверхні «помінялися місцями». Перша в даному випадку оснащена дерев'яною накладкою з нетривіальним розташуванням волокон «в стилі паркет», друга ж - дзеркальна, з травленням. Візерунок обраний з етнічним відгомоном, а ось інші, бічні - повною мірою відповідають стилю хай-тек. Цілісне сприйняття дизайну - як якась синергія розкоші та футуризму, що прекрасно впишеться в стилістику житлових і комерційних приміщень.

Ключова концепція - рожеве золото, вміло підкреслено схожою по відтінку фактурою натурального дерева. Стилістичне рішення стелі та підлогового покриття перегукуються - багаторівнева структура з дзеркалами, периметричною світловою панеллю, емальованою білою сталлю і точковими світильниками в першому, і аналогічний йому по візерунку і розташуванню другий. Опціонально кабіна оснащена поручнем з нержавіючої сталі. Підлогове покриття, на замовлення клієнта, може бути виготовлено з натурального мармуру або полівінілхлориду, який вдало його імітує.

Дизайнери STADE Elevator в цій моделі не стали відходити від традиційної архітектури кабіни, розташувавши на правій бічній панелі кнопки управління і рідкокристалічний інформаційний дисплей. Вантажність також стандартна - простір адаптовано для 13-ти пасажирів або ваги, яка не перевищує 1 000 кілограмом.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.