STADE ML-J50

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Функціональність поряд з бездоганною естетикою - таким правилом користувалися дизайнери компанії STADE Elevator, створюючи цю модель пасажирського ліфта. Привабливість глибокого золотого відтінку, якого вдалося домогтися внаслідок титанового травлення поверхонь з нержавіючої сталі та дзеркал, в даному випадку доповнена безцінним за красою матеріалом - натуральним деревом. З останнього творці вирішили зробити декоративну решітку, яка одночасно виконує функцію поручня (він виконаний з нержавіючої сталі з імітацією дерев'яної текстури).

Стеля виконана за «картинним типом», «полотном» в якому служить мармур з чотирма світлодіодними світильниками та декоративними смужками під золото, а «рамою» - дерев'яні дворівневі панелі з прихованим підсвічуванням. В інтер'єрі кабіни немає переважливих елементів - декоративні панелі, стулки дверей виконані з нержавіючої сталі, інший простір - з дзеркал. Обидва матеріали прикрашені титановим травленням, відтінок якого збігається з колірною палітрою дерева.

Традиційно, компанія STADE Elevator надає клієнтам право вибору підлогового покриття - мармур або ПВХ. Панель - стандартна для цієї лінійки, інтегрована разом з дисплеєм в праву стінку від дверей. Від параметрів вантажності дизайнери також не стали відходити - в даному випадку вона становить 1 000 кілограмів або 13 осіб.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.