STADE ML-J49

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Ця модель сучасного пасажирського ліфта від STADE Elevator стала квінтесенцією консервативної вишуканості та шику, який тішить естетичне сприйняття кожного, хто його бачить. У даному випадку творці моделі вважали за краще зупиниться на моно відтінкові - бронзі, матеріалі, краса якого вдало підкреслена світлодіодною панеллю і чотирма точковими світильниками, які монтовані в стелю. Стеля по периметру оснащена дзеркальним покриттям з бронзовим травленням, що перегукується і з іншими елементами дизайнерського рішення.

Симетрія у дизайні цієї моделі взяла лаври першості - бічні стіни створені з трьох елементів: нержавіючої сталі з бронзовим покриттям по центру і двох дзеркальних панелей з боків з травленням, тотожним по відтінку. Тилова стіна оснащена широким і функціональним поручнем, який одночасно виконує і практичну, і естетичну опцію. Дзеркало по всій поверхні прикрашене візерунками зі східним мотивом. У приватних котеджах, банках і готелях, медичних і розважальних центрах декоровані кабіни стійко перенесуть будь-яке пасажирське навантаження. Ці бронзовані панелі з візерунковим тисненням і оригінальними малюнками та лініями виглядають, як твори мистецтв!

Досить компактна, на перший погляд, кабіна оснащена вантажністю до 1 000 кілограмів або 13 осіб – рівня, якого цілком достатньо для забезпечення безперервного пасажиропотоку в комерційних і житлових будівлях. Модель універсальна, може встановлюватися в будь-яких просторах і використовуватися, в тому числі, для транспортування невеликих вантажів. За бажанням клієнта підлогове покриття може бути виконано з натурального мармуру або ПВХ.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.