STADE ML-J48

Переглянути в 360°
  • callОтримати безкоштовну консультацію

Розкіш і вишуканість у ступені, достатній для естетичного захоплення - це про сучасну і божественно стильну кабіну пасажирського ліфта від STADE Elevator. Почати варто з відтінку - тут він представлений в моноформаті: глибоке золото з матовим і дзеркальним покриттям. Такого гармонійного ефекту дизайнерам вдалося досягти внаслідок використання титанового напилення Hairline і на панелях з нержавіючої сталі, і на дзеркальних поверхнях. Останні, до речі, представлені у двох форматах - традиційним на бічних стінках, і оснащеним оригінальним симетричним напиленням на тиловій.

Поручень без зайвих елементів декору доповнює загальну картину, а за комфорт переміщення в кабіні ліфта та значну енергоефективність відповідає система освітлення. Це - периметральна дзеркальна поверхня, в яку інтегровані точкові світильники. По центру - цільна світлодіодна панель в обрамленні металевої сітки, також покритою титановим напиленням.

Практичність і універсальність обумовлені достатньою вантажністю - тут вона стандартна, і становить 1 000 кілограмів (13 осіб). Підлогове покриття, дизайн якого повністю тотожний загальному напрямку, може бути виготовлено або з недорогого і зносостійкого ПВХ, або з натурального мармуру. Модель ML-J48 від STADE Elevator - універсальна і може монтуватися як в комерційних, так і торгово-офісних і житлових будівлях.

В цьому розділі Ви зможете порахувати вартість ліфта в онлайн режимі. Заповніть поля, відправте форму, і на вказану адресу електронної пошти прийде лист з комерційною пропозицією по обраним Вами параметрами.

Розрахунок вартості ліфта

Виберіть бажану комплектацію ліфта

Тип робіт

Додаткова інформація та контактні дані
Додати файл

* - Обов'язково для заповнення.